Skip to content

Grupa “Kautkaili” izdod debijas albumu “Personas kods” un izziņo koncertu fon Stricka villā

Nostalģiskā popa grupa “Kautkaili” (Kristīne Pāže, Didzis Bardo, Krists Krūskops) laidusi klajā savu debijas albumu “Personas kods”. Albumā iekļautas gan tādas iepriekš izdotas dziesmas kā “Augam viens no otra projām” un “Ļauj man”, gan 7 pavisam jauni skaņdarbi.

“Vajadzēja vairākus gadus, lai, izejot cauri pamatīgai, emocionālai šaubu centrifūgai, izdotu mūsu pirmo albumu, tomēr ticu, ka šis process bija diezgan būtisks ceļā uz savas skaņas un satura meklējumiem,” atzīst grupas soliste un dziesmu autore Kristīne Pāže. ““Personas kods” ir pašterapeitisks attiecību albums – retrospektīvi pieredzes stāsti par sevi, līdzcilvēkiem un mūsu, reizēm, sarežģīto latviešu dabu. Tā ir vienvirziena biļete ceļojumā tuvāk sev pašam. Un kāds ir tavs personas kods?”

Albumu “Personas kods” iespējams noklausīties šeit – https://orcd.co/kk-personaskods

“Personas kods” tapis grupas dalībnieku lauku mājā Stukmaņos un tā radīšanas procesā piedalījušies arī tādi mūziķi kā Kaspars Vizulis, Rūdolfs Daņiļevičs, Rinalds Maksimovs, Gunārs Gaumigs un “Baltic Groove Orchestra” Jāņa Ivuškāna vadībā. “Kautkaili” albuma priekšvēstnesis, dziesma “Ļauj man”, kas tika izdota oktobrī, jau paspējusi sasniegt vairāku Latvijas radio staciju augšgalus.

Šovakar, 24. novembrī, “Kautkaili” svinēs albuma iznākšanu izpārdotā koncertā M/Darbnīcā, Rīgā. Savukārt tiem, kuri nepaspēja iegādāties biļetes uz šo koncertu, nākamā iespēja dzirdēt “Personas kodu” dzīvajā izpildījumā no sākuma līdz beigām būs 22. martā K. K. fon Stricka villā.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties šeit: https://bit.ly/kautkaili-villa

“Esam patiesi aizkustināti par negaidīti lielo atsaucību albuma prezentācijas koncertam M/Darbnīcā, tādēļ tiekamies jau pavasarī nedaudz plašākā pulkā,” savu prieku pauž grupas dalībnieki.

Grupu “Kautkaili” veido mūziķi Kristīne Pāže, Didzis Bardo un Krists Krūskops. Grupa mūzikā sakausē latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku un pasaulīgu soulmūziku, taču tās dimants ir dziedātāja un dziesmu autore Kristīne, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē. Jau izdotās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus un dziesmas “Kaut kaili” video saņēmis “Zelta mikrofonu” kā labākais savā kategorijā.

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit