Skip to content

Grupa “Laika Upe” izdod singlu no gaidāmā debijas albuma

“Laika Upe” piedāvā pirmo singlu “Lietus iela” no gaidāmā debijas albuma. Līdz ar jauno dziesmu tiek publicēts arī videoklips.

“Laika Upe” dalībnieks Atis Čamanis dziesmas ideju raksturo šādi: “Šis stāsts ir par puisi, kurš ilgojas vēlreiz satikt savu pirmo mīlestību. Bet meitene, kura reiz dzīvoja kaimiņos, nav tam gatava. Puisis negrasās padoties un gaidīs, lai pateiktu to, ko reiz nepateica, jo nespēj aizmirst, kas starp abiem ir bijis. Mīmi videoklipā atgādina atmiņas, kas šo puisi pavada un neliek mieru, ietekmējot turpmāko dzīvi. Dziesmas nosaukums pie mums atnāca pats, jo “Lietus iela” ir vieta, kur viss sākās.”

Videoklipa režisore ir Laura Upeniece, kura, kā pati saka, ir atklājusi jaunu pasauli, jo līdz šim ir veidojusi režiju teātra izrādēm. Savukārt producente Loreta Danče ir gandarīta ar paveikto, jo Kaspara Kambara darbs ar kameru spēja vizualizēt dziesmas stāstu, pārspējot cerības.

Dziesmas melodiju vārdos pārvērta lieliskais dzejnieks Emīls Buiķis, kurš ir vārdu autors arī citām “Laika Upe” dziesmām. Mūzikas producēšanā piedalījās Kaspars Ansons, kurš strādā ar tādiem māksliniekiem kā Dons, Aija Andrejeva, Aminata u.c. Skaņas pēcapstrādi veica Jānis Kalve, kura ieraksti ik dienu skan Latvijas radio stacijās.

Dziesma ir klausāma “Spotify”, “Apple Music”, “iTunes”, “Google Play”, “Amazon”, “Deezer” un citos grupas mūzikas straumēšanas kanālos.

Grupa “Laika Upe” plašāku atpazīstamību ieguvusi piedaloties LTV Supernova 2019 pusfinālā ar dziesmu “Listen To The Way That I Breathe”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit