Skip to content

Grupa “Mother of Pearl” izdod debijas mini albumu un piesaka to ar dziesmu “Auksta straume”

Decembra sākumā latviešu indie pop grupa “Mother of Pearl” nāk klajā ar debijas mini albumu “Ceļabiedrs”, kura vēstnesis ir dziesma “Auksta straume”.

“Albums “Ceļabiedrs” ir tapis 2 gadu garumā, tajā iekļautas rūpīgi atlasītas grupas dziesmas, kuras savā starpā mijiedarbojoties veido stāstu. Ideja par mini albuma veidošanu radās pateicoties singlam “Ceļabiedrs”, kas kļuva par iedvesmu darbam pie albuma izveides. Radošais dziesmu ierakstīšanas un izdošanas process ir bijis kā skaists un vienlaicīgi arī ļoti sarežģīts ceļš, kura galvenais “ceļabiedrs” – mūzika stāvēja pāri visam”, stāsta Didzis Melderis.

“Ar Didzi esmu pazīstams pāris gadus, taču muzikāli, radoši un kā personības esam kļuvuši par tuviem un lojāliem ceļabiedriem. No “Tavos matos”, jeb nepiedienīga piedāvājuma esam paguvuši gan slīcināt kuģus, gan pasēdēt pēdējā stāvā, gan piedzīvot zemestrīces. Didzis noteikti ir Mother of Pearl līderis un vilcējspēks. Nav noslēpums, ka grupai nomainījušies ceļabiedri. Novest šādus apjomīgus un laikietiplīgus projektus līdz galam ir grūti, taču prieks, ka puiši ne mirkli nav nolaiduši acis no šī mērķa. Ir patiesa bauda strādāt ar profesionāliem mūziķiem. Ikvienai no šīm dziesmām ir sava vēsture, katrs to nolasīs citādi, taču ir izcili, kad dzejnieku un mūziķu mijiedarbība spēj novest pie kaut kā tik organiska un tīra rašanās. Kā arī jāpateicas Jānim Aišpuram, kurš ar savu pieredzi spēja muzikāli noslīpēt šos darbus.”, par sadarbību ar grupu stāsta dzejnieks Emīls Buiķis.

“Vienmēr ir milzīgs prieks satikt un, vēl jo vairāk, strādāt ar cilvēkiem, kuriem deg acis par saviem sapņiem un darbiem. Tas uzlādē, un šajā sadarbībā ieguvēji esam mēs abi. Milzīgs prieks, ka varu būt klātesošs un stāvēt blakus kaut kam lielam, kas šobrīd dzimst, plaukst un raisās. Gaidiet nākotnē lielus sasniegumus!” – par sadarbību ar “Mother of Pearl” stāsta albuma producents Jānis Aišpurs.

Mini albums tapis sadarbībā ar dzejnieku Emīlu Buiķi. Tā producents ir Jānis Aišpurs un ieraksts veikts “The Sound Poets” studijās. Īpašs paldies par atbalstu, ierakstu veikšanā restorānam “BBārs”, “IB versija” un Oskaram Šolinam. Par albuma vizuālo noformējumu paldies māksliniekam Doku Pauls un fotogrāfam Raitim Migliniekam-Lapānam. Albums pieejams Spotify, Youtube
un citās straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit