Skip to content

GRUPA MUSIQQ, AR JAUNO SINGLU “SILTA SIRDS”, IZSLUDINA ALBUMA PREZENTĀCIJAS KONCERTUS “SILTA SIRDS”

Grupa Musiqq prezentē savu jaunāko singlu “Silta Sirds”, tā aicinot visus viņu mūzikas cienītājus uz savu pirmo akustiskā albuma prezentācijas koncertiem.

Singls “Silta Sirds”, ir kā vēstnesis no Musiqq topošā albuma, ar tādu pašu nosaukumu “Silta Sirds”. Dziesmā piedalās arī populāras mūzikas studija “Aprīļa Pilieni” popgrupa “DoReMi”.

“Dziesma ir sentimentāli patiesa un stāsta par to, ka katrs no mums spēj padarīt pasauli labāku un piepildīt mīļotā cilvēka, radu, draugu un kolēģu ikdienu ar smaidu un pozitīvām emocijām,” saka grupas dalībnieki, Marats un Emīls.

Jaunais grupas albums būs akustisks, tā skanējumu veidos 10 dziesmas. Lielākā daļa būs klausītājiem vēl nedzirdētas, tādēļ koncertos būs gan jaunas, gan visiem iemīļotas un zināmas dziesmas, savādākā skanējumā. Albums iznāks oktobra beigās.

Sagādājiet prieku, mierīgu un patīkamu vakaru sev, saviem tuvajiem, draugiem un kolēģiem – esiet laipni gaidīti  „Musiqq” koncertos “Silta Sirds”.

Kopā ar Musiqq dalībniekiem, Emīlu un Maratu, koncertu akustisko skanējumu realizēs – Uldis Beitiņš (ģitāra), Roberts Rasa (bass), Edgars Jass (taustiņi, ģitāra), Viktors Veselovs (perkusijas), Alex (saksofons) un pavadošā balss – Rūta Dūduma.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit