Skip to content

Grupa MUSIQQ izvēlas Mārtiņa Freimaņa dziesmu “Ne jau tu, ne jau es”

“Mārtiņa Freimaņa fonda” un kompānijas “MicRec” aicinājumam ierakstīt sev tīkamu Mārtiņa Freimaņa dziesmu, atsaukušies daudzi pazīstami Latvijas mūziķi, tostarp arī Mārtiņa novadnieki – grupa MUSIQQ!

MUSIQQ: “Šī dziesma no visām Tumsas dziesmām mūs uzrunāja visvairāk. Sajutām, ka vēlamies tieši šo dziesmu ierakstīt savā versijā un dot tai mūsu skanējumu. Ceram, ka Freimanim patiks!”

Šīs dziesmas versijai bez Mārtiņa Freimaņa mūzikas un dziesmā vārdiem, vēl ir izmantota arī Mārtiņa laba drauga Valtera Frīdenberga dziesmas “Tev” vārdi. Tie bija uzrunājuši MUSIQQ muzikālo līderi Maratu Ogļezņevu un Valters ar prieku piekrita šādai sadarbībai!

Veltījumu albums “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis” nāks klajā šī gada maijā, bet Mārtiņa draugi apvienosies kopīgā koncertā, kurš notiks Dzintaru koncertzālē, 28. augustā.

Līdz šim publicētas jau 5 dziesmas no tām 15, kuras būs iekļautas augšminētajā albumā – “Redz kā tu ar mani” versija grupas “Rīgas Modes” izpildījumā, dziesmas “Bums” versija “Labvēlīgā tipa” un Elzas Rozentāles izpildījumā, Andra Kiviča un grupas “Z-Scars” dziesmas “Kad Ēģiptē sniegs” , grupas “Refleksija” “Bet maijpuķītēm jāpaliek” un Laura Reinika un Rūtas Reinikas izpildītā “Tā tas, mās’”.

Arī nākamajā piektdienā tiks publicēta nākamā no albuma dziesmām, kurā, vēl bez iepriekš pieminētajiem, piedalās arī Katrīna Bindere, grupa “Līvi”, Kārlis Būmeisters, Ivo Fomins, Olga Rajecka un citi.

Visas dziesmas klausāmas Spotify un lejupielādējamas iTunes un citās mūzikas digitālās izplatīšanas platformās visā pasaulē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit