Skip to content

Grupa NANDO kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Tā diena paiet” un gatavo albumu ar Raimonda Paula dziesmām

Šodien grupa NANDO kopā ar “Triānas Parka” solisti Agnesi Rakovsku laiž klajā singlu “Tā diena paiet” ar Raimonda Paula mūziku un Guntara Rača vārdiem. Singls kļuvis par pirmo priekšvēstnesi jaunajam grupas studijas albumam “Man nav laika”, ko iecerēts izdot šī gada augusta beigās.

“Man vienmēr ir prieks sadarboties ar jauniešiem – NANDO atceros jau no “Balss Pavēlnieka” laikiem. Tagad meitenes jau izaugušas lielas un kaļ lielus plānus. Priecājos, ka Raimonda Paula melodijas izskanēs jaunās krāsās!” – pozitīvi vērtē šo sadarbību Agnese Rakovska. ”Tā diena paiet”, ko Agnese izpilda kopā ar grupu NANDO, mūzikas autors ir Raimonds Pauls, vārdu autors – Guntars Račs, aranžija – Jānis Ķirsis.

Dziesmas “Tā diena paiet” vārdi precīzi iederās pašreizējās situācijas kontekstā – mēs joprojām lielākoties pavadām laiku mājās, pozitīvi cerot uz nākotnes sapņu īstenošanu. Viens no tādiem sapņiem grupai NANDO ir jauna albuma iznākšana: tā paredzēta šī gada augusta beigās, un albumā tiks iekļautas nostalģiskas Maestro Raimonda Paula dziesmas latviešu valodā, ko grupa sadarbībā ar producentu un komponistu Jāni Ķirsi radījuši jaunās skaņās.

Grupas NANDO piecas meitenes muzicē kopā jau vairāk kā 12 gadus. Meiteņu vokālais pedagogs un draugs ir džeza dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse. Grupa ir uzstājusies neskaitāmos koncertos, izrādēs, muzikālajos projektos, veiksmīgi sadarbojusies ar Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas skolas zēnu kori, RDKS un JVLMA apvienoto bigbendu, vokālo grupu FRAMEST. 2017. gadā NANDO debijas albums “Mamma mani apēdīs” saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” nominācijā “Labākais bērnu mūzikas albums”, bet dziesmai “Fizikas Skolotājs”, kas tapusi sadarbībā ar reperi Edavārdi, vietnē Youtube ir vairāk kā 3 miljoni skatījumu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit