Skip to content

Grupa Noslēpums izdod Ziemassvētku dziesmu un kolorītu videoklipu

Jaunajā dziesmā tiek stāstīts par draugiem, kuri sagaida kopā Ziemassvētkus. Kā jau tas mēdz gadīties, šādās reizēs ir vieta arī dažādiem strīdiem un pārpratumiem draugu un radu lokā, kas beigās noved pie pamatīga trača ar likumsargu iesaistīšanos. “Noslēpums” ar šo vēlas vēlēt visiem mierīgus un priecīgus svētkus, atgādinot klausītājiem par to, ka Ziemassvētki ir par ko citu, nekā tikai skaļām svinībām, kā arī atgādināt, ka ir jauki, ja mēs visi viens pret otru esam pieklājīgi.

Dziesmas videoklipa autors ir Jānis Vadonis, kurš pats par videoklipu izsakās šādi: “Mēģināju veidot videoklipu, kas būtu ļoti atraktīvs, dinamisks, kvalitatīvs un kolorīts, lai cilvēkiem to būtu jautri skatīties. Centos arī piešķirt grupai “Noslēpums” kādu jaunu šķautni viņu vizuālajā izskatā.”

Savukārt viens no dziesmas autoriem Hedrijs Hofners par savu lolojumu izsakās: “Ziemassvētki mums katram nozīmē ko citu. Kādam tie ir silti satikšanās svētki, bet citam, nebeidzamu strīdu turpinājums vai klusa radinieku paciešana. Garas, sirsnīgas sarunas, vai arī zemtekstos paslēpti dzelzīgi komentāri. Vēlam, lai šī dziesma sasilda un samīļo visu klausītāju sirdis.”

Meklējiet dziesmu un video straumēšanas platformās. Lai Jums gaiši svētki!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit