Skip to content

Grupa “Pacific K” prezentē debijas mini albumu.

Otrdien, 11.aprīlī plkst.19.00 notiks grupas “Pacific K” debijas mini albuma “Blue Fall” prezentācija un neliels koncerts Kino Bize, Elizabetes ielā 37-2. Pirmreizējai kopskatīšanai tiks nodots arī singla Solitude video, kas veidots sadarbībā ar režisoru Raiti Ābeli.

“Pacific K” izveidotājs un kodols ir mūziķis Kristaps Bedrītis. Okeāns un plūdums, miers un bangas. Tiešums un patvērums. Mūzika, kas nes sevī vēstījumu tiem, kas uz brīdi piestāj un ieklausās. “Blue Fall” ir pārdomas un sajūtas par cilvēku, dabu, to attiecībām, mijiedarbību, atbildību un savstarpēju cieņu. Albums, kas savā ziņā pārkāpj ierastās mini albuma (EP) robežas, tajā iekļautajiem skaņdarbiem nebaidoties aizplūst tālāk par ‘3:30’ formātu, un dod elpu stāstam, kas neļaujas iegrožoties. Albumu ierakstījis Edgars Skrāģis, miksējis Arnis Račinskis, masterējis Mārtiņš Krastiņš.

2015. gada sākumā Kristaps izdeva savu pirmo akustisko solo mini albumu “Worlds Apart EP” un kopš 2011. gada ir uzstājies kafejnīcās un festivālos gan Latvijā, gan ārzemēs. 2015. gada nogalē Kristaps sapulcēja ap sevi labus draugus un lieliskus mūziķus, lai bagātinātu dziesmu skanējumu, kas šobrīd ietver gan akustiskās, gan alternatīvās, indie un blūza mūzikas elementus. Grupai pievienojušies Nauris Babris (bungas) un Rihards Lībietis (ģitāra). 2016. gadā grupa sniegusi vairākus koncertus Latvijā, tai skaitā uzstājusies uz Positivus festivāla I Love You skatuves.

„Grupas oriģinālmūzika iedarbojas kā magnēts, neatstājot nevienu vienaldzīgo rindās. Tai piemīt emocionāls spēks, melanholija mijas ar pārdzīvojumiem bagātiem spriedzes kāpinājumiem”, saka Berga Bazāra Vasaras festivāls.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit