Skip to content

Grupa Paracetamols sadarbībā ar Andi Jēkabsonu un Horenu Stalbi izdod kopdarbu “Vai viegli…”

Dobelē dibinātās grupas PARACETAMOLS līderis, jaunizdotā singla mūzikas un teksta autors Leonīds Plaunovs to sacerējis jau 1989. gadā un  pateicoties pieaicinātajiem viesmāksliniekiem Andim Jēkabsonam, Horenam Stalbem un ģitāristam Artim Apinim dziesmai beidzot izdevās ieraudzīt dienasgaismu.

Projekta viesmākslinieks, grupas Kumosiņš vokālists Andis Jēkabsons sadarbību komentē: “Man bija patiess prieks par uzaicinājumu sadarboties un ņemt dalību šīs dziesmas ierakstā, ar plaša spektra profesionāliem mūziķiem, un draugiem. Kompozīcija liek ieklausīties un aizdomāties!”

Projekta dalībnieks, grupas Riga Reggae līderis Horens Stalbe vēlas uzsvērt: “Es ar prieku piekritu piedalīties šai projektā,patīkami palīdzēt tikt sadzirdētiem mūziķiem kuriem ir ko teikt. Mans sauklis jau vairākus gadu desmitus ir STOP THE WAR, nevēlos ieslīgt diskusijās, bet esmu nevis pret karu, es lūdzu to apturēt! Uzskatu, karam nav vietas mūsdienu pasaulē, ja vēlamies sevi saukt par civilizāciju, karš ir nepieļaujams, tas ir totāls empātijas trūkums! Karam kā konfliktu risināšanas iespējai jāpaliek pagātnē! Mīliet šo pasauli un pasaule Jums atbildēs ar to pašu!”

Jaunizdotajam singlam tapis arī Leonīda Plaunova režisēts, operatora Kaspara Kambara veidots video klips. Par dziesmas ierakstu parūpējies grupu Legacy ID un Jar Of Kings dalībnieks, ģitārists Artis Apinis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit