Skip to content

Grupa “Perestroika” izdod jaunu singlu “Angelic Mimetics”

Apvienība “Perestroika” 3. martā izdevusi singlu  “Angelic mimetics”, kurā tiek aplūkota daiļrade un kā to iespaido bezgalīgā algoritma rats – daiļrade ekrāna gaismu joslās kļūst par saturu. Šajā enģeliskajā gaismā pazūd robežas starp tēlnieku, autoru un meistaru – visi ir satura radītāji un visi ir satura patērētāji. Kas notiek brīdī, kad saturs kļūst tik daiļš un pilnīgs, ka tas sāk apdraudēt mākslu un tās radīšanas  priekšnosacījumus? Šis singls ir pirmais ieskats drīzumā gaidāmajā grupas otrajā studijas albuma, kura nosaukums šobrīd lai vēl paliek noslēpumā.

“Angelic mimetics” video klips filmēts klubā “ONE ONE” un tā autori ir Alberts Levics un Alise Golovacka. Grupa vēlas pateikt arī īpašu paldies Maksimilianam Kotovičam, Harijam Aizupam, Elzai Krastai un Kristiānam Laizānam, kuri piedalījušies video tapšanā.

Grupas pamats ir Leo Novus un Rūdolfs Ozols, kas kopīgu radošo darbību aizsāka 2020. gadā Amsterdamā. Dzīvajos koncertos duo pievienojas arī Aleksandrs Barons, Alise Golovacka un Dāvis Mazurenko. Savu skanējumu “Perestroika” piedāvā raksturot kā art-rock, tomēr atturas sevi ierobežot konkrēta žanra noteikumos. Dziesmu radīšanas procesā apvienībai primārais ir dziesmas konteksts un vēstījums, bet tā pareizai izcelšanai tiek piemeklēti dažādu žanru elementi.

Pirmais “Perestroika” albums “memorial server” tika izdots pagājušā gada 22. oktobrī un ieguva “Zelta mikrofons 2023” balvas nominācijas kategorijās “Gada debijas albums” un “Labākais indie vai alternatīvās mūzikas albums”.

Tuvākajos mēnešos sekos vairāk informācijas par jaunāko albumu un citiem jaunumiem, tādēļ aicinām sekot grupas sociālajiem tīkliem, lai tos uzzinātu pirmie!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit