Skip to content

Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” sadarbojas ar jaunajiem audiovizuālās mākslas talantiem

Grupai “Pienvedēja  Piedzīvojumi” sadarbojoties ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma studentu Arvi Belovu, tapis videoklips grupas jaunākajā albumā “Nelaiks” iekļautajai dziesmai “Pacelties”.

Videoklipa autors dziesmas video veidojis kā kvalifikācijas darbu. “Viens no pirmajiem uzdevumiem bija atrast kādu sev interesējošu mūzikas grupu. Pamanīju, ka tieši ap pēdējā kursa sākumu “Pienvedēja Piedzīvojumi” ir izdevuši jaunu albumu “Nelaiks’’, uzreiz devu ziņu Pēterim (grupas bundziniekam Pēterim Lundem), ka vēlos taisīt klipu dziesmai “Pacelties””, stāsta Arvis. “Pēteris pārsteidzoši ātri atbildēja, un es sāku ģenerēt idejas klipam. Galvenā ideja, ar kuru strādāju, bija atspoguļot gan grupas performanci, gan aktierus, kuri izlaužas no garlaicības un apātijas, sekojot līdzi skaņdarba progresivitātei. Uzrunāju gan draugus, gan arī cilvēkus sociālajos tīklos par piedalīšanos klipā,” turpina autors.

Pati filmēšana aizņēmusi dažas dienas, kā arī pēcapstrāde ritējusi diezgan ātri. “Apzinos tagad, cik apjomīgs darbs ir producentiem, režisoriem, lokāciju menedžeriem un pārejai filmēšanas komandai. Šis klips tapa vairāk patstāvīgi, taču esmu pateicīgs pasniedzējiem Ivaram Tontegodem un Laurim Ābelem par palīdzēšanu attālinātajās mācībās, paralēli klipa uzņemšanai,” atzīst klipa režisors.

Aktieri – Toms Veits, Emīlija Dombrovska, Ieva Andersone, Endijs Žuks, Eduards Vilemsons, Verners Rabša, Armands Blumbergs.

Grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” jaunākais, nu jau astotais studijas albums ”Nelaiks”, kas iznāca izdevniecības “MicRec” paspārnē, ir izpelnījies mūzikas profesionāļu un kritiķu atzinību, saņemot Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā Labākais roka vai metāla mūzikas albums.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit