Skip to content

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” turpina vasaru ar koncertiem Rīgā un Siguldā

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” turpina koncertu sēriju pa Latvijas pilsētām. Nākamie divi koncerti gaidāmi 13. augustā Rīgā un 14. augustā Siguldā.

13. augustā notiks vienīgais šīs vasaras koncerts Rīgā, Pārdaugavā, kultūrbārā “Balodis” Baložu ielā 16a. Koncerta sākums plkst. 20.00, biļetes iegādājamas www.aula.lv

“Kultūrbārā “Balodis” spēlēsim pirmo reizi. Spēlēt jaunā vietā vienmēr ir aizraujoši, turklāt šī būs teju pirmā reize grupas vēsturē, kad spēlēsim Daugavas kreisajā krastā,” stāsta grupas bundzinieks Pēteris Lunde.

14. augustā koncerts norisināsies Siguldas pils PAVILJONĀ, koncerta sākums plkst. 20.30, bet pirms tam plkst. 20.00 par labu un skanīgu atmosfēru rūpēsies DJ Edgars Bercis. Pasākuma laikā būs iespēja izbaudīt vasaras garšas kafejnīcā „Pils dārzs” un saldējumnīcā „Siguldas saldējums”. Pasākumā ieeja brīva.

No plkst. 19.30 Siguldas Pils kvartāla teritorijā varēs atrasties tikai apmeklētāji, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu.

Grupas godalgotais un jaunākais albums “Nelaiks” pieejams grāmatnīcās, mūzikas veikalos un MicRec mājas lapā:  https://www.micrec.lv/lv/ieraksts/nelaiks kā arī straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē:

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit