Skip to content

Grupa “Piparmētra” izdod vasarīgu singlu “Uz Trosēm”

Klausītāju vērtējumam tiek nodota grupas “Piparmētra” dziesma “Uz Trosēm”, kas tapusi Amandas Lapas un Janas Dudares komandas darbā. 

Un tā es slēdzu pagriezienus un raujos uz pusēm… kā jau dziesmas tekstā minēts, skaidri noprotam, ka dziesma ir par skriešanu uz visām pusēm. Šobrīd mūsu vecumā, kas ir mazliet virs 20, ir iespēja izmantot “visus pagriezienus”, lai iztaustītu un saprastu, ko dzīve mums dod. Šis ir tas laiks, kad ir enerģija, maksimālisms, interese par un ap visu. Jau tagad ir jāapzinās, ka šis periods paskries vēja spārniem, tādēļ maksimāli jāizmanto iespējas, ko dzīve mums piedāvā”, par dziesmu stāsta Amanda Lapa.

“Nenoliegsim, ka šī dziesma ir ļoti piemērota vasaras enerģijai. Liels prieks, ka beidzot mūsu repertuārā ir parādījies kaut kas ātrāks un roķīgāks, jo tie, kas atcerās iepriekšējo Piparmētras sastāvu, noteikti bija dzirdējuši daudz lirisku dziesmu,” komentē Jana Dudare.

Jana Dudare un Amanda Lapa ir grupas “Piparmētra” vienīgās dalībnieces. Sadarbojoties ar mūziķiem, grupa ir aktīvi atsākusi koncertdarbību, dziesmu rakstīšanu, producēšanu un to izdošanu.

Dziesmas aranžiju un producēšanu veidoja Amanda Lapa. Dziesmas ierakstā tika aicināti piedalīties arī citi lieliski mūziķi kā Jānis Griķis (ģitāra), Mārcis Lipskis (bass), Aleksandrs Tamans (bungas). Ilggadējs draugs un dziesmu tekstu autors – Kristers Rudzītis (“Sub Scriptum”). Dziesmas skaņas apstrādi veica Armands Treilihs. Foto – Līga Vaidere.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit