Skip to content

Grupa “Pirmais Kurss” iedzied īpašu Līgo svētku programmu

Humorroka grupa “Pirmais Kurss” un svētku uzticamākais sabiedrotais – zīmols “Jägermeister”, visiem līgotājiem ir sarūpējusi lustīgu gada īsākās nakts papardes zieda meklēšanas ballīti – “Šlāgermeistar Jāņu Top 20”, kurā apkopoti 20 skaņdarbi – latviešu tautasdziesmas, grupas oriģināldziesmas jaunās aranžijās, kā arī “Lustīgā Blumīzera”, Daniela Rēbusa un Olgas Rajeckas daiļrade jestrās “Pirmā Kursa” apdarēs. “Šlāgermeistar Jāņu Top 20” būs pieejams mūzikas straumēšanas vietnēs visiem līgotājiem un jāņtārpiņu meklētājiem īsi pirms Jāņiem.

“Šlāgermeistar Jāņu Top 20” vadošā balss uzticēta Līgo ekspertam Ufo, kurš cītīgi apkopojis dziesmas un stāsta: ”Jau pirmo gadu “Pirmais Kurss” savā un jūsu pagalmā piedāvā “Šlāgermeistar Jāņu Top 20”. Šogad iegriez ballīti kopā ar mums, dziedi un dejo līdzi!” Topā ciemojas īpaši viesi – Intars no Ģirbuļiem un Jānis.

Šogad grupa ar dinamiskā zīmola “Jägermeister” atbalstu ierakstījuši īpašu pavadījumu gada īsākās nakts brīnumam. Kā stāsta grupas bundzinieks Valdis Avotiņš: “Jāņi ir mīlestības laiks, un mēs jau gadiem ilgi, mīlot paši sevi, vēlamies jūs visus iepriecināt  ar mūsu mīlestību. Šlāgermūzika ir latviešu dzīvesziņas pamats, kam ir nozīmīga loma Jāņu svinēšanā. Mani “Pirmā Kursa” izpildījumā “Šlāgermeistar Līgo Top 20” priecē jau vismaz 10 gadus kopš svinu svētkus kopā ar saviem grupas biedriem, bet šogad kopā ar Jāgerīti esam pacentušies, lai tas ienāktu arī jūsu mājās ar jautriem kopdziedāšanas un kopsvinēšanas svētkiem.”

“Šlāgermeistar Jāņu Top 20” būs pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs. Akordeonists Aleksandrs Okonovs iesaka klausīties visiem pieejamo topu, kas var būt ne tikai lieliska svētku ballīte katrā mājā, bet arī jautra fona mūzika šiem maģiskajiem svētkiem: “Līgo vakars man vienmēr ir bijis piepildīts ar dziesmām, liesmām un papardēm. Šogad ir liels prieks dalīties ar “Šlāgermeistar Top 20”, kuram varēs lēkāt līdzi ar draugiem, ģimeni un topošajām draudzenēm.” Bet ja nu ir sanācis, ka esi pilnīgi viens, tad grupas solists un ģitārists Dāvis Mazurenko novēl nesatraukties: “Tad, kad miglas vāli noplok, un ir pienācis Jāņu rīts, nebēdājies, jo Tu vairs neesi viens – ar tevi kopā arī svētku rītā labsajūtu iegriezīs “Šlāgermeistar Jāņu Top 20”!”

Grupā spēlē Francis Upaciers (ģitāra, vokāls), Valdis Avotiņš (sitaminstrumenti, vokāls), Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls), Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls) un Dāvis Mazurenko (ģitāra un vokāls).

“Pirmais Kurss” ir normālu jauniešu kolektīvs, kas brīvajā laikā spēlē foršu mūziku. Puiši uz goda, savā desmit gadu pastāvēšanas periodā nospēlējuši koncertus visā Latvijas teritorijā un izdevuši albumu “Problēmas”, kas vēsta par sasāpējušām tēmām – neveiksmīga jauna auto iegāde, šķūņa būvniecības process, problēmas ar matiem un internetu. Koncertos spēlē orģinālmūziku un atsevišķus Latvijas mūzikas šedevrus. Mūziķis Intars Busulis atzinis: “Pasaules grupa nr. 1 Latvijā.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit