Skip to content

Grupa “Podruga” izdod koncertierakstu

Alternatīvās popmūzikas grupa “Podruga”, izdevusi sociāli distancētu koncertierakstu 80. gadu vēsmās –  “PODRUGA on Tape”. Koncerts izdots ne tikai tikai interneta vidē, bet arī stilistikai atbilstošā, sen neredzētā formātā – VHS kasetē. 

Krāsu piesātinātā un vizuāli piesaistošā performancē grupa klausītājiem izpilda ne tikai fanu jau iemīļotas dziesmas jaunās aranžijās, bet arī grupas jaunāko, melanholisko singlu “So Long”, kas LR6 Radio NABA latviešu mūzikas TOP 10 augšgalā turējies 8 nedēļu garumā. Koncertierakstā izskan arī pirmatskaņojumi kompozīcijām no drīzumā gaidāmā jaunā grupas albuma.

Koncerts ļoti limitētā tirāžā ticis izdots netipiskā, taču tematiski atbilstošā formātā – VHS kasetēs. “PODRUGA on Tape” koncerta ieraksts pilnā garumā pieejams grupas YouTube kanālā .

Projekts “Podruga” savu darbību uzsācis 2016. gadā kā Alises Stefanovičas solo elektroniskās mūzikas projekts. Laika gaitā projektā attīstījusies mākslinieciskā dažādība, kā arī tā koncepts izaudzis līdz šī brīža sastāvam, kurā spēlē Alise Stefanoviča (vokāls, flauta), Ričards Dauksts (ģitāra, taustiņi), Jana Petkus (basģitāra) un Kārlis Lazdovskis (bungas). Līdz šim izdoti četri singli un minialbums “YPA!”, kā arī nospēlēti daudzi koncerti, tajā skaitā lielākajos Baltijas festivālos. Šī brīža sastāvā Podruga rada intīmi sensuālu mūziku ar ekspresīviem šova elementiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit