Skip to content

Grupa „Pussy Rock” laiž klajā debijas albumu „Glory Hole”.

Latvijas alternatīvās mūzikas grupa ar provokatīvo nosaukumu „Pussy Rock” šā gada februārī ir izdevusi savu debijas albumu „Glory Hole”. Albumu no 29. februāra var iegādāties interneta mūzikas veikalā bandcamp.com (https://pussyrock.bandcamp.com/album/glory-hole), vēlāk arī iTunes un citur.

 „Pussy Rock” debijas albumā „Glory Hole” iekļautas desmit stilistiski atšķirīgas dziesmas, kas, pēc mūziķu domām, uzrunās dažādu mūzikas žanru cienītājus. Grupas radītajā mūzikā ir skartas tēmas par mūsdienu politisko situāciju, nacionalitāti, cilvēka iekšējām problēmām un mīlestību. Albuma tapšanā piedalījušies arī viesi Anita Intaite un Mārtiņš Gailītis (Marka), kurš ir arī albuma producents. Albums ierakstīts „DFE ierakstu studijā”.

„Pussy Rock” pirmais singls „Broken String Airplane”, kas arī iekļauts debijas albumā, tika izdots pagājušā gada 29.septembrī, tas ieguva 1. vietu radio SWH raidījuma „Priekšnams” decembra topā un tika iekļauts radio „SWH Rock” rotācijā. Pateicoties šim notikumam, grupu būs iespējams dzirdēt klātienē 4. martā Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit