Skip to content

Grupa “Quickstrike” izziņo debijas albumu “None of a Kind” un izdod pirmo singlu kopā ar videoklipu

“Quickstrike” aktīvi darbojas jau vairākus gadus, spēlējot Latvijā, un citviet Eiropā, bet publiski grupas materiāls vēl nekur nav pieejams. Neskatoties uz to, grupa šogad noslēdza līgumu ar “Rockshots Records”, ar kuru sadarbību 2022. gada 11. februārī tiks izdots grupas debijas albums “None of a Kind”.

Grupa ir strādājusi pie sava materiāla gadiem, un beidzot debijas albums “None of a Kind” ir gatavs izdošanai. Tituldziesma un tās videoklips ir pirmais oficiālais grupas materiāls, kas pieejams publikai. Videoklips tika uzņemts Rīgā, kopā ar režisoru Ivo Skanstiņu, producenti Dārtu Vijgriezi, režisora asistenti Loretu Līvu Lazdiņu un kino kompāniju “Arkogints”, “Cinevera” atbalstu.

Pirmie pamati albumam tika likti jau 2016. gadā, kad praktizējot rakstīšanu un aranžiju tapa pirmie skaņdarbi. Tituldziesma “None of a Kind” bija pēdējais sarakstītais skaņdarbs un tas kļuva par grupas himnu, jo tajā ir pateikts viss, kas jāzin par grupu.

Videoklips dziesmai tika filmēts 2020. gada novembrī, Spilves lidostā.

“None of a Kind” nav vienkārša tituldziesma, tāpēc videoklipam bija liela nozīme, un vienkārša skatuves performance nebija pieņemama. Paldies Ivo Skanstiņam un visai komandai par ieguldīto darbu, jo tas nebija viegli.

Saite uz QUICKSTRIKE Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit