Skip to content

Grupa Rock’n’Berries izdod albumu „Smoothie Call” un piedāvā singlu „Daydream”.

Tuvojoties vasaras sezonai, grupa Rock’n’Berries izdod savu pirmo studijas albumu ar nosaukumu „Smoothie Call” un piedāvā jaunu singlu „Daydream”.

Paši grupas dalībnieki albumu „Smoothie Call” raksturo kā skaļu saucienu pēc labas mūzikas divos dažādos diskos, 8 kompozīcijās angļu valodā un 2 dziesmās latviski. 

Pirmā diska nosaukums ir „Funky Bloom”, un tā noskaņa ir tendēta uz blūza, rokenrola un funk pusi, kura muzikālā daiļrade vairāk piemērota ir inteliģentās mūzikas baudītājiem. 

„Funky Bloom” tituldziesma ir latviešu valodā, un tā ir grupas pirmais izdotais singls „Ceturtdienas vakarā”. 

Interesants fakts, ka 2016. gads iesākās ceturtdienas vakarā, grupas prezentācijas pasākums notiks ceturtdienā un arī albuma tituldziesma ir – ‘’Ceturtdienas vakarā’’.

Otrā diska nosaukums ir „Electric Buzz”, un šajā albuma daļā var saklausīt mūsdienu elektroniskās mūzikas skaņas apvienojumā ar tādiem stiliem kā pops un roks, attiecīgi šī albuma daļa ir vairāk piemērota jauniešiem un ballītēm. 

„Electric Buzz” tituldziesma ir angļu valodā, un tā ir grupas otrais izdotais singls „Footsteps”, taču šī albuma pēdējā dziesma ir balāde ar nosaukumu „Dvēselīt”.

Albuma ”Smoothie Call” idejiskais pamats tika ielikts 2015.gada vasarā, kad grupa pavadīja 3 mēnešu koncertu sēriju Bulgārijā, taču tas tika ierakstīts un noproducēts tepat Latvijā, ierakstu studijā pie Kārļa Šteinmaņa, taču albuma titulbildes neordinārā dizaina autore ir jaunā māksliniece Barbara Dzērve, kas ar savu dizainu piešķīrusi unikālu odziņu albumam. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit