Skip to content

Grupa Rock’n’Berries maiju svin ar jaunu dziesmu un video. Gatavojas mini albuma prezentācijai

Mūzikas grupa Rock’n’Berries šodien klausītājiem piedāvā jaunu singlu “Tuvumā” no jūnijā gaidāmā mini albuma ar nosaukumu “Stāsti”.

Dziesmas “Tuvumā” pamatideja radīta pagājušā gada pavasarī brīvdienu mājā “Kalnakriknas”, kad grupa bija devusies ārpus pilsētas, lai klusumā un mierā nodotos radošajiem procesiem. “Dziesmas stāsts ir par jūtām, kas nepāriet. Tās ir ilgas un cerības satikt atkal kādu, kurš nav redzēts gadiem. Bet vēlme būt tuvumā joprojām spēcīga,” norāda grupas solists Oskars Millers.

Dziesmai “Tuvumā” radīta arī videoversija, kuras filmēšana norisinājās šī gada maija sākumā Liepājas pusē, ietverot arī vienu no populārākajām atpūtas vietām Grobiņas novadā “Gravu šķūnis”. Pirmo reizi grupas vēsturē videoklipa tapšanā tika iesaistīti arī citi dalībnieki, neskaitot pašus grupas puišus. “Šoreiz gribējām ko citādāku. Sapīt pagātni ar tagadni. Tāpēc meklējām pēc palīgspēkiem, lai varētu atainot stāstu varoņus bērnībā. Tā bija lieliska pieredze,” norāda grupas basģitārists Jānis Narbuts. Stāsta varoņus bērnībā attēlojuši Dominiks Cebris, Marks Strazds, Gints Finks un Tīna Vasermane.

Dziesma “Tuvumā” ir viens no 5 singliem, kas tiks iekļauts albumā “Stāsti”. Atšķirībā no pirmā grupas studijas albuma “Smoothie Call”, visas šī albuma dziesmas būs latviešu valodā. To radīšanā iesaistīti visi grupas dalībnieki, kā rezultātā radītās dziesmas atspoguļo visdažādāko emociju gammu. “Šis albums būs citādāks. Ir mainījusies pieeja darba procesam, kvalitātei, nerunājot nemaz par pašu muzikālo materiālu,” stāsta grupas pieredzējušākais dalībnieks Arnolds Jass. 

Īpaši padomāts arī par albuma dizainu, šoreiz tas ticis veidots kopā ar grafisko dizaineri Lindu Rutuli. ”Veidojot albuma dizaina koptēlu, domāju par to tuvumu, kurā puiši ir gatavi dalīties ar citiem. Ne velti viņi ir grupa – mūzikā viņu tuvums ir vislielākais! Apvienojoties visiem grupas dalībniekiem, veidojas viens veselums, tomēr katrs no viņiem šim veselumam dod savu pievienoto vērtību. Albums “Stāsti” apvieno “dzīvas” dziesmas. Dziesmas ar dvēseli. Katra ar savu stāstu. Tuvumā būt ir jāprot, un Rock’n’Berries caur mūziku to viennozīmīgi spēj!” norāda Linda. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit