Skip to content

Grupa “Saldās sejas” aicina talkā Antru Stafecku un izdod dziesmu “Jūlijs (Mums nav vienalga)”

Turpinot projekta “12” realizāciju, grupa “Saldās sejas” izdod jau vienpadsmito mēneša dziesmu, šoreiz pieaicinot talkā pazīstamo dziedātāju Antru Stafecku un vokālo grupu “4 tie”. Dziesmas “Jūlijs (Mums nav vienalga)” mūzikas autori ir grupas dalībnieki Jānis Narkevics Jr., Uģis Tirzītis un Guntars Račs, kurš ir arī dziesmas teksta autors.  Papildus vokālās partijas aranžējis grupas “4 tie” dalībnieks Rūdolfs Bērtiņš. Studijas producents Gints Stankevičs. Teksta video veidojis Dween Production.

Jānis Narkevics: “Mēs esam sajūsmā par Antru un viņas pienesumu dziesmai. Pats esmu piepildījis vienu no sapņiem, kādreiz kopā ar viņu iedziedāt kādu dziesmu. Viņa ir lieliska! Pati dziesma ir kā nepadošanās himna un stāsta par to, ka mums nav vienalga par visu, kas notiek ar mums un mūsu līdzcilvēkiem.”

Albuma “12” ietvaros tapušas dziesmas – “Septembris”, kuru izpilda “Saldās sejas”, “Oktobris”, kas ierakstīta sadarbībā ar Jānis Stībeli un vokālo grupu “Karameles”, dziesma “Novembris”, kurā piedalās Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Uldis Marhilevičs, dziesma “Decembris” ar grupas “Labvēlīgais tips” piedalīšanos, dziesma “Janvāris” ar grupu “Līvi”,  liriskā “Februāris” ar vokālās grupas “4 tie” piedalīšanos, grupas “Saldās sejas” kaverversija Raimonda Paula un Alfrēda Krūkļa dziesmai “Mēs tikāmies martā”, sadarbībā ar Normundu Rutuli (Svilpis) un Mārtiņu Kanteru ieskaņotā dziesma “Aprīlis”, kopā ar Igo ieskaņotā dziesma “Maijā” un sadarbībā ar “Duceli” un Edvardu Strazdiņu tapusī dziesma “Jūnijs”.

Visas dziesmas pieejamas populārākajos straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē, bet dziesmu videoklipi skatāmi YouTube šeit:

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit