Skip to content

Grupa “Sapņu Fragmenti” piedāvā klausītājiem savu otro albumu “Visums Starp Mums” un singlu “Dejo Naktī”

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris, un latviešu rokgrupa “Sapņu Fragmenti” ieskandina tā atnākšanu, izdodot savu otro studijas albumu – “Visums Starp Mums”, kas seko 2020. gadā izdotajam rokgrupas “Sapņu Fragmenti” debijas albumam – “Torņiem Un Ielejām”.

Albumu “Visums Starp Mums” caurvij tēma par attālumu, kas bieži pastāv pat starp vistuvākajiem cilvēkiem. Attālumu attiecībās, kas atsvešina mūs, padara vientuļus un daudzreiz ir grūti pārvarams, tāpat kā visums – milzīgs, neierobežots, ledains tukšums, kas pat tuvāko mums zvaigžņu sistēmu – Centaura Alfu, padara cilvēkiem praktiski neaizsniedzamu. Rokgrupas “Sapņu Fragmenti” jaunā albuma izdošanu pavada singls – “Dejo Naktī”, kura galvenais vēstījums ir, ka būšana kopā ar īstajiem cilvēkiem ir eksistenciāli svarīga katram no mums.

Tāpat grupa “Sapņu Fragmenti” aicina uz albuma “Visums Starp Mums” prezentācijas koncertiem – 1. aprīlī Rīgā – Tallinas Pagalma “Angārs” telpās, 14. aprīlī Rīgā – bārā “Republika”, 13. maijā Limbažos – mūzikas bārā ”Limbizkvīts”, 16. jūnijā Līgatnē – radošajā kvartālā “Zeit”.

“Sapņu Fragmenti” ir 2017. gadā dibināta muzikāla apvienība, kuras sastāvu veido Edgars Kapteinis – vokāls un taustiņi, Undis Sprūdžs – ģitāra, Andris Rozenbergs – basģitāra un Klāvs Rencis – bungas. Paši sevi grupas dalībnieki raksturo šādi: “Katrs atsevišķi esam kā mazs fragments ar savu lielo sapni, bet kopā esam grupa “Sapņu Fragmenti””. 2022. gadā grupa “Sapņu Fragmenti” uzstājusies tādos festivālos kā Summer Sound (Liepāja) un Bauska Taste (Bauska).

Albums “Visums Starp Mums” un tā pavadošais singls “Dejo Naktī” (mūzikas autori un vārdu autori – “Sapņu Fragmenti”) ir pieejami klausītājiem visās straumēšanas platformās.

Foto autors Juris Justs)

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit