Skip to content

Grupa “Sestā jūdze” izdod jaunu albumu “Upe”

Viena no visu laiku labākajām un titulētākajām latviešu kantrī muzikas grupām “Sestā jūdze”, laidusi klajā jaunu studijas albumu ar 14 pilnīgi jaunām un iepriekš nepublicētām dziesmām. Iepriekšējais albums “Kalendārs” nāca klajā pirms 13 gadiem 2008.gadā.

Jaunajam studijas albumam papildus pievienotas vēl divas dziesmas, kuras nebija iekļautas iepriekšējos albumos, jau atzinību guvušās dziesmas “Pieci soļi, nedēļa vai mūžs” un tituldziesmu “Upe”.

Albumu producējuši grupas līderis un visu dziesmu mūzikas autors Agris Gedrovičs kopā ar grupas ģitāristu Jāni Misiņu. Ierakstīja un miksēja Gints Stankevičs. Albuma dizainu veidojis Guntars Petris. Izdevēji “Izdevniecība MicRec”. Albums CD formātā pieejams micrec.lv, kā arī mūzikas veikalā “Mikrofons”, Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā un arī koncertu norises vietās.

Vienlaicīgi ar albuma izdošanu, grupa publicē arī albuma emocionālāko dziesmu “Vectēvs” (A.Gedrovičs / I. Strautiņš), kura jau ieguvusi nedalītu atzinību grupas 20 gadu jubilejas koncertos, kas šobrīd atkal atsākušies un gaidāmi sekojošas vietās un laikos:

Grupas iepriekšējais studijas albums “Kalendārs” nāca klajā tālajā 2008. gadā, bet 2016. gadā grupa laida klajā savu labāko dziesmu izlasi.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit