Skip to content

GRUPA SESTĀ JŪDZE PIEDĀVĀ JAUNU DZIESMU UN VIDEO “PIECI SOĻI, NEDĒĻA VAI MŪŽS”

Viena no Latvijas visu laiku visatzītākajām latviešu kantrī mūzikas grupām SESTĀ JŪDZE, kura nākamgad varēs svinēt jau piecpadsmito gadadienu, kopš grupas dibināšanas 2001. gadā, šonedēļ saviem klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu – “Pieci soļi, nedēļa vai mūžs”. Šoreiz vienlaicīgi ar dziesmas ieraksta publicēšanu radio stacijās, grupa piedāvā noskatīties arī dziesmas video: 

Dziesmas autori ir grupas līderis Agris Gedrovičs un Gulbenes puses dzejnieks Ivars Strautiņš un tā ierakstīta šovasar Ginta Stankeviča ierakstu studijā, kas ir producenta pirmā sadarbība ar šo grupu.

Grupas līderis Agris Gedrovičs: – “Esam ļoti apmierināti ar rezultātu. Domājam, ka šī sadarbība ar Gintu varētu turpināties arī strādājot pie nākamajām dziesmām. Beidzot mums, publicējot jaunu dziesmu, ir arī dziesmas video. Bija bauda strādāt ar radošo brigādi, un mums patīk, kā viss izskatās un izklausās.”

Video tapis sadarbībā ar SIA “Skybird productions” un operatoriem Arvīdu Janemani, Zigmundu Ziemeli un Artu Mugurēviču – Janemani. Montāžas darbus paveica Arta.

Dziesmas izdevēji ir kompānija “Mikrofona ieraksti” un tās repertuāra direktors Guntars Račs par grupu saka: “SESTĀ JŪDZE ir, iespējams, labākais, kas latviešu kantrī mūzikā ir noticis. Vienmēr nosvērti, vienmēr “pa īstam” un ļoti muzikāli. Es domāju, ka viņi nav ne ar ko sliktāki par daudzām amerikāņu grupām. Viņi tikai dzied latviski un paldies viņiem par to.”.

Grupā SESTĀ JŪDZE muzicē Agris Gedrovičs (balss un ģitāra), Modris Miķelsons (bass un balss), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (steel ģitāra) un Jānis Misiņš (ģitāra).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit