Skip to content

Grupa “Sigma” laiž klajā jaunā albuma pirmo singlu un videoklipu “Aiz naida”

Šodien, 28. novembrī mūzikas grupa “Sigma” atver biļešu tirdzniecību internetā “BezRindas.lv” uz jaunā albuma “Mitoloģijas” atklāšanas koncertiem, kas norisināsies 2018. gada 8. un 9. martā LKA Nacionālās filmu skolas paviljonā (Rīgā, Elijas ielā 17). Jaunais albums tiek pieteikts ar singlu “Aiz naida”, kura vārdu autors ir dzejnieks Kārlis Vērdiņš. Dziesmai tapis arī videoklips – tā režisore ir Inga Tropa, savukārt titullomā redzama aktrise Guna Zariņa.

Grupa “Sigma” turpina iesākto sadarbību ar latviešu dzejniekiem, un jaunajā albumā “Mitoloģijas” būs iekļautas 10 dziesmas, kuru pamatā ir ievērojamu latviešu autoru – Kārļa Vērdiņa, Ulda Bērziņa, Annas Auziņas, Ingas Gailes, Marta Pujāta, Ineses Zanderes un Jāņa Rokpeļņa dzejoļi. Pirmajā singlā “Aiz naida”, kura radīšanā piedalījies arī komponists Platons Buravickis un stīgu kvartets “EVVEntus”, dzirdams Kārļa Vērdiņa dzejolis “Naids” no autora dzejas krājuma “Pieaugušie”. Autors pauž prieku, ka par spīti dzejoļa tematikai, dziesma ir izdevusies liriska: “Dzejolis “Naids” tapa, domājot par emocijām, kas pārņem pēc tam, kad beidzas mīlestība – par naidu, kas grib nākt tās vietā, un par vēlēšanos sevī naidu tomēr neielaist, bet saglabāt spēju mīlēt.”

Līdz ar pirmo singlu grupa “Sigma” prezentē arī videoklipu, kura tapšanā nozīmīgu atbalstu sniegusi filmēšanas tehnikas nomas kompānija “BBrental”, kā arī Latvijas Kultūras akadēmija. Videoklipā “Aiz naida”, ko producējusi Marta Kontiņa un uzņēmums “Story Hub”, piedalās Jaunā Rīgas teātra aktrise Guna Zariņa. Videoklipu veidojusi režisore un aktrise Inga Tropa kopā ar operatoru Aleksandru Grebņevu. “Tas ir stāsts par cilvēka transformāciju, cenšoties tikt galā ar naida emocijām. Tas nav kliedziens pasaulei, bet gan intīms process, kurā cilvēks ir viens un sastopas ar saviem iekšējiem naida dēmoniem. Ja izdodas tos apvaldīt, tad naida emocijas pārtop mīlestībā,” par videoklipu stāsta tā autore Inga Tropa. Videoklipā redzamo tērpu Gunai Zariņai radījusi Latvijas modes zīmola “One Wolf” dizainere Agnese Narņicka

Jau šobrīd interneta biļešu servisā “BezRindas.lv” iespējams iegādāties ierobežotu skaitu ieejas biļešu uz jaunā albuma “Mitoloģijas” atklāšanas koncertiem LKA Nacionālās filmu skolas paviljonā, kas gaidāmi 2018. gada 8. un 9. martā. Iegādei pieejami arī komplekti, kuros ietilpst gan koncerta biļete, gan jaunais grupas “Sigma” albums “Mitoloģijas” par īpaši izdevīgu cenu. Albumu varēs saņemt koncerta dienā, uzrādot biļeti pie ieejas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit