Skip to content

Grupa Singapūras Satīns izdod albumu “SUPER”, izziņo solo koncertu

Par supergrupu dēvētā apvienība Singapūras Satīns izdevusi ilgi gaidīto ceturto studijas albumu “SUPER”, kā arī izziņojusi solo koncertu, kas gaidāms nākamā gada 28.martā Palladium koncertzālē.

“Esam ārkārtīgi pateicīgi, ka ir aizritējusi vēl viena vasara bez starpgadījumiem un beidzot savu klausītāju un pārējo pasaules iedzīvotāju ausīm nododam albumu “SUPER”. Albums tiek izdots 10. oktobrī, jo, mūsuprāt, šis albums ir 10 no 10, vienkārši super!” stāsta grupas pārstāvji.

“Kā vienmēr centāmies maksimāli visu pārmudrīt, tāpēc albums ir ierakstīts vismaz četrās studijās, aptuveni divās valstīs (Latvija un Somija), bet videoklipi filmēti kā minimums divos kontinentos. 
Tagad pēc normāli padarīta darba plānojam piecus mēnešus rūpīgi gatavoties savam lielkoncertam marta beigās, uz kuru mēs aicinām gan fanus, gan heiterus, gan politiķus, gan ārstus, gan visus pārējos. Ja jūs šovasar redzējāt mūsu uzstāšanos “Summer Sound” festivālā, tad ziniet, ka jāgatavojas kam vēl jaudīgākam,” grupa turpina.

Pēc jaunā studijas albuma SUPER relīzes, Singapūras Satīns dosies atpūtā, lai jau 28. martā Palladium koncertzālē atgrieztos pie faniem ar savu līdz šim vērienīgāko programmu – SUPER KONCERTU. “Būs vecās dziesmas un jaunās dziesmas. Būs viesi un pārsteigumi. Būs hiti un prikoli. Būs vienkārši SUPER!, ” stāsta grupas pārstāvji. Biļetes pieejamas jau tagad eKase.lv

„Singapūras Satīns“ ir Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hiphopa grupa, kura debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā „YouTube“ kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu „Singapūras Satīns Vol. 1“. Šis miksteips vienas nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo “laikmetīgo” skanējumu. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs studijas albumus, trīs miksteipus un vairākus singlus. 2020.gadā „Singapūras Satīns“ sācis sadarbību ar mūzikas izdevniecību „Universal Music Group“.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit