Skip to content

Grupa S&T Syndicate izdod otro studijas albumu “Elevator music 2.1”

Grupa S&T Syndicate izdod savu otro studijas albumu “Elevator music 2.1” – pirmo mūzikas albumu, kas izdots automātiskā atbildētāja formātā. Noklausīties to var, zvanot uz numuru: 67473067. Nosaukumā ironizējot par lifta mūzikas jēdzienu un instrumentālas mūzikas lomu ikdienā, S&T Syndicate piesaka savu lifta mūzikas versiju 2.1, kur liftā var satikt visneparastākos tipāžus un arī pats lifts ir tāds, kurš var aizvest uz visneierastākajām vietām. “Elevator music 2.1” ir neprognozējams brauciens, pēc kura klausītājs izkāpj ārā pavisam citāds, nekā bijis.

Albuma prezentācijas koncertu S&T Syndicate spēlēs Kaņepes Kultūras centrā 1. septembrī, plkst. 19.00.

S&T Syndicate radās 2009. gadā, apvienojoties trim mūziķiem: Mārtiņam Jurjānam – taustiņi/sintezatori, Rihardam Vāverem – bungas un Naurim Kolmanim – saksofons. Trijotne aktīvi radīja mūziku ar funk, acid jazz, drum and bass, kā arī ambient iezīmēm, vienā vārdā – fusion stilā ar elektronikas un samplu palīdzību. 2017. gadā jau paplašinātā sastāvā tiek izdots albums “Interaction” kurš izpelnās 2018. gada Zelta Mikrofona nomināciju kategorijā “Labākais džeza mūzikas albums”.

Jaunajā sastāvā, kurā ir arī Kaspars Lastovskis un Ernests Rasa, 2018. gadā grupa ir aktīvi strādājusi studijā un ierakstījusi albumu “Elevator music 2.1”. Pirms albuma izdošanas to pamet ģitārists Ernests Rasa, paspēdams atstāt savu artavu grupas skanējumā, iespēlējot albuma solo ģitāras partijas. Šobrīd grupai ir pievienojies jauns ģitārists Roberts Gromovs, pārņemot stafeti solo ģitāras improvizācijās.

Šībrīža sastāvs:
Rihards Vāvere – bungas

Mārtiņš Jurjāns – taustiņi

Nauris Kolmanis – saksofons

Kaspars Lastovskis – basģitāra

Roberts Gromovs – ģitāra

Kaspars Balodis – ģitāra

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā: https://www.bezrindas.lv/en/s-t-syndicate-albuma-prezentacijas-koncerts/10836/ , kā arī koncerta dienā Kaņepes Kultūras centrā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit