Skip to content

Grupa “Sub Scriptum” izdod jaunu EP albumu, kuru ierakstīja iepirkšanās centrā

Indie rokgrupa “Sub Scriptum” izdod jaunu EP albumu, kuru gada sākumā publiski ierakstīja iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” un nāk klajā ar dziesmu “Mūsu vasara” kā arī tās videoklipu. Jaunais singls stāsta par siltajām vasaras naktīm, kuras mēs katrs vēlētos vēlreiz un vēlreiz attīt atpakaļ, lai tās nekad nebeigtos.

Atgādinām, ka grupa “Sub Scriptum” šī gada sākumā iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” bija noorganizējusi improvizētu ierakstu studiju ar nosaukumu “SUB BŪRIS”. Tur četru dienu laikā publiski sarakstīja četras dziesmas, radošajā procesā piedaloties tādiem viesmāksliniekiem kā Ozols, Andrejs Osokins, Nils Īle un pie skaņu pults darbojoties producentam Kasparam Ansonam. Darba produktivitāti veicināja tiešsaistes straumēšana internetā, kuru varēja vērot tie skatītāji, kas netika grupu apciemot klātienē. Grupa “Sub Scriptum” iedvesmojas no mūsdienu patērētāju laika notikumiem, tāpēc arī skaņu studijas ievietošana lielveikalā bija likumsakarīga – pēdējos divdesmit gadus tos pazīstam kā sava veida kultūras centrus.

Pirms darba uzsākšanas “SUB BŪRĪ” grupa izdeva singlu “Ievēlies”, kas arī tiks iekļauts topošajā albumā. Dziesmā “Piedodiet” grupa sadarbojās ar izcilo pianistu Andreju Osokinu, kurš šāda veida izaicinājumam ļāvās pirmo reizi. Viņš atzinīgi novērtē arī iespēju sadarboties ar Kasparu Ansonu, kas ļāva viņam izpausties gan virtuozi, gan lakoniski. Dziesma  “112” tapusi kopā ar perkusionistu Nilu Īli, kas grupas studiju bija apciemojis ar visu savu orķestri. Savukārt grupas sadarbība kopā ar reperi Ozolu dziesmas izveidē izvērtās pavisam amizanta. Jauno albumu “SUB BŪRIS” klausies visās straumēšanas platformās.

Grupa “SUB BŪRĪ” paveikto atrādīs arī savos nākamajos koncertos. 16.maijā Sub Scriptum sadarbībā ar skaņas/gaismas uzņēmumu “100DB” rīkos pop-up koncertu Liepājā, savukārt jau 17.maijā kāps uz Latvijas 1.rokkafejnīcas skatuves Rīgā.  Abās koncerta programmās pirmo reizi būs dzirdamas dziesmas no “Sub Scriptum” jaunā albuma kā arī viesi tiks priecēti ar grupas visu laiku populārākajiem skaņdarbiem. Ieeja gaidāmajos pasākumos būs bez maksas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit