Skip to content

Grupa Sudden Lights izdod dziesmu “Elektriskā gaisma”

Viena no perspektīvākajām latviešu grupām,  Sudden Lights, laiž klajā dziesmu “Elektriskā gaisma”. Tas ir pirmais singls no nākamajā gadā gaidāmā jau trešā grupas studijas albuma.

Dziesmā “Elektriskā gaisma” ir ietvertas alkas turpināt sajūtu par dienu, kas nebeidzas. “Iestājoties gada tumšākajam laikam, gribējām iedot klausītājiem mazliet gaišuma un viegluma. Tāpēc arī izvēlētā video klipa estētika ir tieši šāda – no melnbalta tas pakāpeniski kļūst krāsains, simboliski atspoguļojot gaismas iedegšanos,” stāsta grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis.

Bundzinieks Mārtiņš Matīss Zemītis skaidro: “Mūsu koncertdzīve šogad bijusi neierasti mierīga, tāpēc mūsos uzkrājusies enerģijas rezerve, ko esam ielikuši šajā dziesmā.”

Sudden Lights pašu rakstītajā mūzikā dominē poproka stilistika, kas papildināta ar nedaudz alternatīvu noskaņu. Lipīgas, viegli dejojamas melodijas, dažkārt pa kādai dvēseliski melanholiskai notij, kā arī jaunības degsme raksturo grupas skanējumu. Grupa līdz šim izdevusi divus albumus un vairākus veiksmīgus singlus, kas iekļuvuši radio staciju topu virsotnēs.

Grupas Sudden Lights tuvākais koncerts notiks 5. decembrī Hanzas peronā. Tas būs tūres “Vislabāk ir tur, kur manis nav” noslēgums, kas sākotnēji bija iecerēts pavasarī, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ tika pārcelts. Visas iegādātās biļetes ir derīgas arī koncertam 5. decembrī. Biļetes pieejamas aula.lv.

Dziesma “Elektriskā gaisma” tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Īpaša pateicība Latvijas Kultūras akadēmijai un LKA Nacionālajai Filmu skolai.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit