Skip to content

Grupa Sudden Lights izdod dziesmu “Klusumi”

Alternatīvā poproka grupa Sudden Lights laiž klajā jaunu singlu un videoklipu “Klusumi”. Tas ir jau otrais singls no topošā nākamā grupas studijas albuma.

Singls “Klusumi” turpina “Sudden Lights” līdzšinējos iesāktos skaņas meklējumus, apvienojot mūsdienīgu “indie” stilistiku ar dažādu citu mūzikas stilu elementiem un atsaucēm. Dziesmā caurvijas stāsts par savstarpējām attiecībām, taču tas, vai jūtas ir abpusējas vai ne, paliek katra klausītāja interpretācijai. Tādēļ arī šāds nosaukums – jo tāpat kā izpratne par klusumu, arī izpratne par mīlestību katram ir sava.

Dziesmai radīts arī videoklips. Grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis skaidro: “Mēs gribējām parādīt to sajūtu, kad, darot ikdienišķas lietas, piemēram, darbā, gribot negribot domas mēdz aizklīst kaut kur citur. Domājam, ka kopdarbā ar klipa režisoru Romānu Korovinu, horeogrāfu Jāni Putniņu un dejotāju Aigaru Larionovu mums tas izdevās.”

Grupa līdz šim izdevusi divus albumus un vairākus veiksmīgus singlus, kas iekļuvuši radio staciju topu virsotnēs. Pavisam nesen viņu kopdarbs ar grupu “Astro’n’out” ieguva augstāko apbalvojumu Latvijas popmūzikā Zelta mikrofonu kā aizvadītā gada radiohits.

Grupas Sudden Lights tuvākais koncerts “Vislabāk ir tur, kur manis nav” plānots 10. jūnijā Hanzas peronā. Koncerts pulcēšanās ierobežojumu un publisku pasākumu aizliegumu dēļ ticis pārcelts jau vairākkārt. Par koncerta norisi aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai “Sudden Lights” sociālo tīklu kontos. Biļetes pieejamas aula.lv.

Dziesma “Klusumi” tapusi ar LaIPA stipendijas atbalstu. Īpaša pateicība klipa veidošanā sanatorijai “Jantarnij bereg”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit