Skip to content

Grupa Sudden Lights ļauj ieskatīties koncertierakstā

Sudden Lights publicē video un izdod dzīvā izpildījuma versiju dziesmai “Klusumi”. Tas ir viens no priekšnesumiem, kas skatāms grupas koncertierakstā “Sudden Lights. Dzīvajā no Auss”.

“Šādu dziesmas “Klusumi” aranžējumu radījām īpaši šim koncertam. Saglabājot arī oriģinālo dziesmas skanējumu, papildus nedaudz eksperimentējām ar dziesmas motīviem, ” atklāj Sudden Lights solists Andrejs Reinis Zitmanis.

Grupas basģitārists Kārlis Vārtiņš stāsta: “Šajā laikā, kas ir neierasti mainīgs, mēs nolēmām izveidot koncertierakstu, kas būtu pieejams visiem cilvēkiem jebkurā vietā un jebkurā laikā. Koncerta programmā iekļāvām savas jaunākās un klausītāju iemīļotākās dziesmas, un tā formāts īpaši piestāv tumšajiem vakariem, ko gribas pavadīt ģimenes lokā.”

Sudden Lights līdz šim izdevuši divus albumus un vairākus veiksmīgus singlus, kas iekļuvuši radio staciju topu virsotnēs. Pašlaik grupas mūziķi gatavojas trešā studijas albuma iznākšanai pavasarī.

Koncertā kā īpašais viesis piedalās arī Nīderlandes latviešu dziedātāja ANNNA. Koncertieraksts tapis šī gada vasarā kultūrtelpā “Auss” sadarbībā ar jauno režisoru un operatoru Arvi Belovu. Tā filmēšanas laikā tika ievērotas visas drošības prasības. Koncertierakstu “Sudden Lights. Dzīvajā no Auss” pilnā garumā iespējams baudīt līdz 31. decembrim. Biļetes pieejamas aula.lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit