Skip to content

Grupa “Tautumeitas” sāk albuma “Skrejceļš” pavasara tūri un izziņo papildkoncertus

Etno-pop mūzikas grupa “Tautumeitas” ar “Zelta Mikrofonā” godalgotā albuma “Skrejceļš”  programmu šonedēļ uzsāk pavasara tūri. Pirmais koncerts notiks piektdien, 24.martā Līvānos, tam sekos koncerti – 31.martā Smiltenē, 14.aprīlī Ulbrokā (izpārdots), 15.aprīlī Ventspilī un  22.aprīlī Rēzeknē.

No šodienas koncerttūrei tiek pievienoti papil koncerti  –  Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors” tajā pašā dienā – 22.aprīlī, plkst. 14:00 un Ulbrokā – 23.maijā.    Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Pavisam drīz biļetes būs iespējams iegādāties arī uz koncertu Mālpilī, 1.maijā.

“Ir klāt pavasaris un mēs, “Tautumeitas”, aicinām cilvēkus uz albuma “Skrejceļš” tūres turpinājumu! Koncerta programmu – mūziku, gaismu šovu, horeogrāfijas – visprecīzāk raksturo vārds ‘jauda’. Mēs esam drošas, ka enerģijas nezūdamības likums darbojas arī starp mūziķiem un klausītājiem, tādēļ nelaidiet garām iespēju labā atmosfērā uzlādēties un kopā kļūt jaudīgākiem!”, tā grupa par gaidāmo tūri.

2023. gada vasarā papildus koncertiem Latvijā, “Tautumeitas” uzstāsies arī Igaunijas festivālā “Treskifest”, “Norden” festivālā Vācijā, kā arī citos ārzemju pasākumos, par ko tiks ziņots jau pavisam drīz.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit