Skip to content

Grupa “Tepat” debitē ar singlu “Nepietiekami tuvu”

Jaunā latviešu grupa “Tepat” debitējusi ar singlu “Nepietiekami tuvu” no vasaras sākumā gaidāmā EP jeb minialbuma, kas sola uz Latvijas mūzikas skatuves ienest jaunu skanējumu. 

Grupa atklāj: “Dziesma ir par jaunības ikdienas svinību mutuli, kurā bieži vien pazūd laika izjūta un izpratne par savu emociju patiesumu. Šīs varētu būt tās bērnu dienas, par kurām dzied grupa “Apvedceļš” hitā “Zemenes”. Dziesmas ieraksts tapis “StudioSmeldze”, kuru grupas dalībnieki sauc par savām mājām.

Dziesmai tapis arī atmosfērīgs videoklips 4:3 formātā sadarbībā ar operatoru Hugo Pētersonu, kas pieejams platformā “Youtube”.

Dziesma un gaidāmais albums, apvienojot sevī dažādu žanru iezīmes, kopumā atbilst neosoula stilam, kas labi raksturo arī apvienības iekšējās noskaņas –  saulaini un melanholiski grūvīgi. Vasaras sākumā gaidāmais EP būs viņu pirmais košais triepiens uz mūzikas audekla, kas solās būt krāsains un pārsteidzošs. 

Grupa nodibinājusies 2023.gada nogalē un tās sastāvā darbojas 6 laikmetīgā džeza mūzikas studenti, kas savā starpā draudzējas jau no skolas laikiem. Madaru Dzeni (vokāls), Krišjāni Laizānu (bass) Eduardu Barisu (ģitāra), Matīsu Baronu (taustiņi), Enriko Korvisonu (pūšaminstrumenti, vokāls) un Andri Žabri (sitaminstrumenti) vieno līdzīga vīzija mūzikā un savstarpēja mākslinieciska uzticēšanās, kas ļaujas eksperimentiem un meklē jaunas skaņas. 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit