Skip to content

Grupa The Bad Tones izdod “tringlu”, jeb trīs dziesmas zem nosaukuma “i”

Šī gada 25. februārī grupa “The Bad Tones” izdevusi trīs dziesmas, jeb “tringlu” ar nosaukumu “i”. Šis ir priekšvēstnesis vēl trīs šādiem tringliem, kurus grupa izdos 2023. gada laikā.

“Jau kādu laiku atpakaļ es sāku domāt par konceptu, kurā mēs mēģinām iekapsulēt laiku, kurā rodas kāda dziesma. Mana teorija ir tāda, ka strādājot pie radoša darba ziemā vai vasarā, tas rezultāts pie kā tu nonāc, ir pavisam citādāks, tāpēc ierosināju šo ideju īstenot albuma formātā, respektīvi trīs dziesmas katrā gadalaika posmā. Kaut kā labi tas sasaucās arī ar Alberta un Rūdolfa konceptu, ka būtu forši izdot vairāk singlu, mazāk strādāt pie kaut kā liela, kas nogurdina, kas sāk ierobežot ar pārāk lielo brīvību sākumā un pārāk saspiesto beigu galu. Neslēpjoties aiz nekādiem pūristiskiem motīviem, lielu daļu no dziesmām esam jau ierakstījuši dzīvajā pagājušajā vasarā bijušā festivāla “Zvērā” teritorijas “prieka mājā”, bet to procesu, kurā mēs lemjam par konkrētās dziesmas virzienu mēs atstājam katra gadalaika noskaņās.” par albumu saka grupas dalībnieks Edvards.

The Bad Tones pagājušajā gadā izdeva EP ar nosaukumu “Back Together Forever”, kas līdzās visiem citiem grupas albumiem ticis nominēts balvai “Zelta Mikrofons 2022”.

Dabas un blūza iedvesmotā apvienība izveidojusies 2012. gadā, bet nosaukumu “The Bad Tones” ieguvusi 2017. gadā. To pārstāv Edvards Broders (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Rūdolfs Ozols (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Alberts Levics (balss, basģitāra) un Kalvis Sležis-Zaļkalns (balss, bungas). Līdz šim “The Bad Tones” laiduši klajā EP “Bad Tunes” (2018), studijas albumu “Is It Good Enough?” (2019), dzīvā ieraksta albumu “Ezera Skaņas” (2020) un EP “Back Together Forever” (2022).

Albums Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit