Skip to content

Grupa “The Bad Tones” nāk klajā ar trim jaunām dziesmām jeb tringlu “ii”

Pašmāju indī un psihodēliskā roka grupa “The Bad Tones” izdod jaunu tringlu jeb trīs dziesmu paku ar nosaukumu “ii”. Gada sākumā grupa izdeva pirmo tringlu “i”, iesākot sava jaunā albuma konceptu – četras trīs dziesmu pakas, kurās iekļautās dziesmas raksturo gadalaiku, kurā dziesmas ir tapušas. “i” tapa ziemas periodā, savukārt “ii” – pavasara un vasaras laikā. Jaunajās dziesmās jūtama gan pavasara saules garša, gan vasaras ātrais temps.

Dziesmas pieejamas visās straumēšanas platformās. Spotify

““Līts” ir dziesma par ātrumu, kādā vasara pēdējos gados ir gāzusies pār mani. Garas naktis, agri rīti un tad vienu dienu pamostos un saprotu, ka ir jau rudens,” stāsta grupas solists un dziesmu tekstu autors Edvards Broders. Grupas basģitārists Alberts Levics dziesmu “Mosties” raksturo kā “spēli starp diviem poliem – miegu un nomodu, kā arī, tieši to brīdi, kurā šīs divas pasaules satiekas. Katrs no šiem poliem pats par sevi ir pietiekami spēcīgi un cenšas vilkt savā virzienā”.

Savukārt dziesma “Vējš”, ko papildina grupas biedru pašu veidots video klips, ir par dienām, kad liekas, dzīves pretvējš ir pārāk spēcīgs. “Gluži kā lietainā dienā, braucot ar riteni pāri Vanšu tiltam, vējš pūš ausīs, lietus lāses sitas sejā, bet pāri visai bezspēcībai ir jāsaņemas un jāmēro ceļš uz priekšu,” komentē Edvards.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit