Skip to content

Grupa “The Coco’nuts” laiž klajā otro singlu no gaidāmā albuma

“Talking With Myself (Musical Director)” ir grupas “The Coco’nuts” otrais singls no rudenī gaidāmā albuma “Forward Back”. Pēc grūvīgā un enerģiskā pirmā singla “See You Dance Again”, otrais singls ienes jaunu virzienu grupas skanējumā – nostaģisku soulmūzikas un r’n’b mūzikas iedvesmotu melodiju, kas aicina cilvēkus gremdēties atmiņās un kopīgiem spēkiem meklēt mierinājumu caur sarunām ar sevi un mūziku.

““Talking With Myself” ir dziesma par sevis pazaudēšanu, meklēšanu un atrašanu no jauna pēc dažādām dzīves pieredzēm, kas atstāj spēcīgus nospiedumus – priekiem, zaudējumiem, traumām un dzīves pagriezieniem. Tie var būt sāpīgi, bet galu galā veido mūs par cilvēkiem, kas mēs esam šobrīd. Par to neizprotamo sajūtu, kad esi laimīgs un skumjš reizē. Dziesma ir  dialoga formātā – kā saruna pašam ar sevi, un šī sajuta mūzikas klipā ir vizualizēta kā ceļš – tāpat kā dzīve, kas turpinās un rit uz priekšu pat tad, ja reizēm šķiet, ka tā apstājas,” stāsta grupas bundzinieks Artūrs Strautmanis.

“Talking With Myself (Musical Director)” videoklips ir veidots no grupas dalībnieku iesūtītiem arhīva video. Dziesmu ierakstīja, miksēja un māsterēja Toms Lisments. Videoklipu veidoja grupas dalībnieks Pēteris Narubins un Monta Kurme. Grupas “The Coco’nuts” dalībnieki ir vokāliste Marija Valmiera, bekvokāliste Monta Kurme, bundzinieks Artūrs Strautmanis, basists Toms Valmiers, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins un saksofonists Benijs Zeltkalis.

“The Coco’nuts” mākslinieki ir smēlušies iedvesmu fanka mūzikā un indī, blūzrokā un džezā. Improvizācija, enerģija, un draudzība radīja grupas kodolu un tās darbības mehānismu. Muzikālās gaitas grupa uzsāka 2012. gadā, un līdz šim izdots minialbums jeb EP “Appetizer” 2014. gadā, studijas debijas albums “Amid Opposites” 2016. gadā un otrais studijas albums “No Other Way Out” 2018. gadā. Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos. 2019. gada novembrī grupa pārstāvēja Latviju Ķīnas – Centrālās un Austrumeiropas (CAE) Mūzikas nedēļā Čendu, Ķīnā. Grupas trešais studijas albums “Forward Back” iznāks šī gada rudenī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit