Skip to content

Grupa ‘’TRACIS’’ prezentē himnu Zolitūdei

Muzikālā apvienība TRACIS, kuras sastāvā ir dziedātāja Elīna Gluzunova, mūziķis Miks Dukurs un influencere Katrīna Vasiļevska, jau atkal nāk klajā ar ekskluzīviem jaunumiem. Šodien pie klausītājiem un kvēlākajiem grupas faniem nonāk viņu jaunākais veikums – singls “ZOLITŪDE. Cash only”, kas sevī atspoguļo dilemmu starp to, kas tad īsti dzīvē ir svarīgāks – nauda vai bauda!? 

 Nav noslēpums, ka pavisam neilgā laika periodā, šis ir jau otrais apvienības TRACIS singls. Ja pirmais – ČIEKURKALNS – iznāca kā tāda melanholiska pēcsvētku paģira, kurā pavīd ainas no bērnības, tad singls, “ZOLITŪDE. Cash only”,  jauno apvienību pacēlusi pavisam citos augstumos.


‘’Vēl lielāks tracis skanējumā nav vienīgās pārmaiņas. Košo treniņtērpu ēra ir pagātnē, tāpat kā divi – sākotnējā grupas sastāva dalībnieki. Jauns imidžs, vēl lielāka jauda un, protams, nauda, kuras gaidāmajā dziesmas videoklipā būs ļoti daudz!’’ teic mūziķe Elīna Gluzunova.

Nemainīgi, arī šajā dziesmā tiek atspoguļots kāds no latviešu estrādes māksliniekiem. Šoreiz laimīgā loze kritusi mūziķim Donam. “Šeit – no sirds un no rajona, izkāpj Dons no pēdējā vagona.” Tāpat, dziesmā dzirdēsiet citātus no vairākām citām, labi zināmām, latviešu dziesmām, kas ietvertas jaunās skaņās.

Atbildot uz jautājumu par ko tad īsti ir dziesma, grupas dalībnieks, Miks Dukurs smejoties stāsta ‘’Zolitūdes himnas vēstījums sevī ietver pārdomas par to, kam šajā dzīvē ir noteicošā loma – naudai vai baudai!? Ja gadījumā pati dziesma jums, nesniegs tūlītēju atbildi, tad pēc gaidāmā videoklipa noskatīšanās būs absolūti skaidrs – ka nekas vēl nav skaidrs’’

Nu jau kā kvalitatīva vērtība ir grupas ‘’TRACIS’’ mūzikas video klipu producents, Ervins Linē, kurš kopā ar savu profesionālo komandu radījis kārtējo mākslas šedevru, kurš skatītāju un klausītāju baudījumam tiks nodots ap Valentīna dienu, 14. februāri.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit