Skip to content

Grupa “Tree of Dawn” laiž klajā dziesmas “Change Your Life” video

Grupa “Tree of Dawn”  nāk klajā ar “Change Your Life” video. Dziesma ir pirmais sings no drīzumā gaidāmā albuma “Electric Tree”.

Grupu “Tree of Dawn” veido Ronja Burve (balss), Kristoss Jerolačitis (Christos Yerolatsitis, taustiņinstrumenti un sintezatori) un Andreass Jerolačitis (Antreas Yerolatsitis, elektriskā ģitāra). “Change Your Life” ir grupas pirmais singls, ieturēts urbānās popmūzikas stilistikā. Dziesma ir pirmais vēstnesis 2020. gadā gaidāmajam otrajam albumam “Electric Tree”.

“Change Your Life” ir spēka dziesma cilvēkiem, kas nevēlas savā dzīvē ielaist negatīvo, greizsirdību un citu cilvēku sliktu noskaņojumu. Tā ir dziesma par to, kā palikt patiesam pret sevi, atrodoties jezgas vidū, “ saka Ronja Burve.

Dziesma ierakstīta Kiprā – Nikosijā. Skaņu inženieris: Krišs Veismanis, māsterēšana: “Calyx Mastering” Berlīnē.

Grupas “Tree of Dawn” aizsākumi meklējami 2015. gadā kā eksperimentāls džeza duets –  Ronjas Burves balss un Kristoss Jerolačitis taustiņinstrumentu sadarbība. 2016. gadā grupa izdeva akustisku džeza albumu “Journey”. 2018. gadā duetam pievienojās ģitārists Andreass Jerolačitis un grupa muzikālajā darbībā kļuva arvien elektroniskāka. 2020. gada sākumā gaidāmajā albuma “Electric Tree” būs elektronikas, džeza, improvizācijas un urbānās mūzikas stilu saplūšana.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit