Skip to content

Grupa “Triānas Parks” publisko īsfilmu “Kompozīcijas”

Grupas “Triānas Parks” īsfilmā “Kompozīcijas” mūziķi stāsta par radošo procesu, kopā būšanu un vērtībām, kas saklausāmas arī grupas mūzikā.  
Grupas “Triānas Parks” sastāvā ir četri mūziķi, atšķirīgas personības – Agnese Rakovska, Kristaps Ērglis, Artūrs Strautiņš un Edgars Viļums, kuri saskaņu rod mūzikā. 2020. gada martā “Triānas Parks” sarakstīja un šī gada oktobrī izdeva mazalbumu “Kompozīcijas”, kuru veido piecas dziesmas, tajā skaitā  “Vientuļa sala” un kopā ar IGO iedziedātā “Mālos pelēkos”. Albums ir pieskaitāms popmūzikai, grupa savu alternatīvo skatījumu saglabājusi dziesmu tekstos un kopējā noskaņā. Albumu caurvij tādas tēmas kā vientulība un piederības sajūtas meklējumi, savu vērtību apzināšanās, acu priekšā uzburot Latvijas ainavu rudenī un ziemā.

Ņemot vērā gada izskaņā aktuālos ierobežojumu, “Triānas Parks” no 18. līdz 31. decembrim klausītājiem sagatavojuši drošas – attālinātas, pavisam privātas svinības tiešsaistē – “Tavi Ziemassvētki Triānas Parkā”. Biļetes un plašāka informācija –  aula lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit