Skip to content

Grupa “Willow Farm” laiž klajā singlu “Lai kļūtu laimīgs”

Grupa “Willow Farm” elektroniskajiem medijiem piedāvā pēdējo singlu “Lai kļūtu laimīgs” no februārī klajā nākušā albuma “Pasaule ir viss, kas gadās”.

Dziesmas vārdu un mūzikas autors ir “Willow Farm” ilggadējais līderis Emīls Dreiblats. “Nedaudz apcerīgi, nedaudz filozofiski,” dziesmas galveno noskaņu raksturo Emīls. “Kaut kādi nospiedumi palikuši no Viktora Peļevina romāna “Čapajevs un Tukšums”, kuru es pirms pāris gadiem tulkoju no krievu valodas. No turienes arī stāsts par filozofu Džuandzi, kurš sapnī bija pārtapis par taurenīti, kas pēc patikas lidinājās pa pasauli, aizmirsdams, ka ir cilvēks. Pēc miega, vēl īsti neatmodies un neatžirdzis, Džuandzi kādu brīdi nespēja saprast, kas galu galā viņš ir – cilvēks, kurš sapņo, ka kļuvis par taurenīti, vai taurenītis, kas sapņo, ka kļuvis par cilvēku? Dziesma par īstenības relativitāti,” stāsta mūziķis.

Dziesma “Lai kļūtu laimīgs”, tāpat kā liela daļa “Willow Farm” jaunā albuma, ierakstīta Liepājā, studijā “Lighthouse”, to miksēja Mārtiņš Burkevics studijā “BrasaJam”, bet māsterēja Gints Sola. Dziesmas ierakstā grupas mūziķiem ar piebalsīm palīdzēja Ieva Tālberga un Laura Jeruma.

Dziesmas video veidoja Sīmanis Martuzāns, idejas un scenārija autore – Laura Jeruma. Aktieri – Sofija Bumbule un Dominiks Lapsa.

Grupas “Willow Farm” ceturtais studijas albums “Pasaule ir viss, kas gadās” klajā nāca februārī un ir pieejams gan CD formātā, gan pazīstamākajās straumēšanas vietnēs. Šis ir pēdējais singls no šī albuma, grupa pašlaik jau strādā pie jauna muzikālā materiāla un rudenī gaidāms pirmais radio skaņdarbs no nākamā albuma.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit