Skip to content

Grupai “bet bet” jauns video, dziesmu grāmata un jubilejas koncerts Rīgā!

Grupa “bet bet” šogad atzīmē 30 gadus uz skatuves, spēlējot jubilejas koncertus, ierakstot jaunas dziesmas un izdodot jaunu, 60 pazīstamāko dziesmu grāmatu. Pēc ilgāka pārtraukuma publicēta arī jauna dziesma un video “Vēl, vēl, vēl”. Jaunās dziesmas mūzikas un vārdu autors ir grupas līderis Zigfrīds Muktupāvels.

Dziesmu “Vēl, vēl, vēl” studijā producēja Zigfrīds Muktupāvels sadarbībā ar studijas producentu Gintu Stankeviču, bet dziesmas video filmējis Kaspars Rudzītis (Dween Productions). Video filmēts Jāņkalna estrādē, Smiltenē, kā arī Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas pagalmā, kuru ieskauj lielākais dzīvžogs Ziemeļeiropā. Dziesma vēsta par divu agrāko skolas laika mīlnieku atkal satikšanos pēc daudziem gadiem un kādu konfliktu, kas izveidojas tikšanās laikā. Lomas izspēlēja talantīgie jaunieši Juta Madara Dzelme un Viljams Platais.

Pagājušajā nedēļā grāmatnīcās nonāca grupas 60 pazīstamāko dziesmu grāmata, kurā atrodama grupas biogrāfija, dziesmu vārdi, notis un akordi. Grāmatu sagatavot palīdzēja Rūdolfs Bērtiņš un Līga Ivāne. Grāmatas vākam izmantos fotogrāfes Aigas Rēdmanes veiktais grupas foto attēls. Tērpu dizainu veidojusi Sinda Krieviņa.

Grāmata pieejama arī tuvākajos grupas jubilejas koncertos, kā arī tiks īpaši godināta vienīgajā koncertā Rīgā 29. augustā plkst. 20.00 Hanzas Perona Vasaras Perona brīvdabas koncertzālē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit