Skip to content

Grupai “Citi Zēni” vasaras hits ar leģendāro grupu “Labvēlīgais Tips”

Uzlecošās popmūzikas zvaigznes “Citi Zēni” kopā ar Latvijā iemīļoto grupu “Labvēlīgais Tips” piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu par ballītēm un baļļām.

Katru vasaru raksturo kāds popmūzikas hits, tādēļ divas aktuālākās Latviešu ballīšu grupas apvienojušās kopīgā dziesmā “Baļļīte”. Grupas “Citi Zēni” solists Jānis Pētersons par jaunumiem izsakās ar atzinību: “Viens no mūsu sapņiem ir piepildījies un esam izdevuši kopīgu dziesmu ar mūsu elkiem. Ne reizi vien esam dzirdējuši dažādus salīdzinājumus starp grupām “Citi Zēni” un “Labvēlīgais Tips”, tādēļ šķita tikai loģiski kopīgi izveidot ko jaudīgu. Cerams, ka mums izdevās.” Viens no grupas “Labvēlīgais Tips” līderiem Ģirts Lūsis par sadarbību saka: “Tā kā dziesmas piedziedājums, pantiņš vai varbūt ievads bija domāts ļoti zema balss reģistra īpašniekam, atlika tikai izvēlēties – aicināt pasaules slaveno basbaritonu Egīlu Siliņu vai Fredi ar “Labvēlīgo Tipu”, priecājamies, ka izvēle krita mūsu virzienā.” Galvenais teksta autors Dagnis Roziņš piebilst: “Par iedvesmu dziesmai kalpo kopīgi sagaidīti Līgo svētki, kuros bijām sev noorganizējuši baļļu. Tādēļ dziesmu izdodam īsi pirms Līgo svētkiem, lai mēģinātu atkārtot un nodot tālāk mūsu fantastisko sajūtu par trakiem Jāņiem ar Citiem Zēniem”.

Šis ir jau otrais singls no grupas “Citi Zēni” gaidāmā otrā studijas albuma. Pirmais singls “Vecumdienas” tika prezentēts Mūzikas ierakstu gada balvas ceremonijā “Zelta Mikrofons” šī gada janvārī. “Līdz ar jaunas dziesmas izdošanu vēlējāmies arī mazliet vairāk iezīmēt topošo albumu,” tā darbu pie ieraksta komentē grupas “Citi Zēni” basģitārists Roberts Memmēns, “domāju, ka jaunā dziesma labi parāda, ka mums vēl ir ko pateikt, kā arī, ka albumu visi varam gaidīt ar nepacietību.”

“Citi Zēni” ietur tradīciju un līdz ar jaunu singlu izdod arī videoklipu, kura režiju veidojis Jāzeps Podnieks. “Tā kā abām grupām ar humora izjūtu viss ir kārtībā, tad vēlējāmies izveidot dziesmas video versiju, kas nedaudz paturpinātu tēmas, kuras ansambļi līdz šim ir apsprieduši. Mēs visi zinām, ko mēs darītu, ja mums būtu “lieka štuka”, bet ko lai dara, ja tās nav?” tā klipa vīziju skaidro galvenais operators Ritvars Bluka.

Jaunais singls jau no 15. jūnija dzirdams aktuālas mūzikas cienītāju galvās, lielākajos straumēšanas servisos un labākajās radiostacijās.

Grupa “Citi Zēni” ar singlu “Lieka štuka” tika atzīti par Gada vērtīgāko dziesmu “Muzikālā Banka ‘22” dziesmu aptaujā, kā arī pārstāvēja Latviju 66. Eirovīzijas dziesmu konkursā ar savu dziesmu “Eat Your Salad”. 2021. gada izskaņā iznāca grupas debijas albums “Suņi Iziet Ielās”. Šī albuma singli guvuši plašus panākumus izcīnot otro vietu Muzikālās Bankas fināla šovā, kā arī iegūstot balvu “Zelta Mikrofons” kā tautas gada dziesma. Līdzšinējie grupas singli ir sasnieguši vairāk nekā 10 miljonus skatījumu YouTube platformā.

Dziesmas autors – Roberts Memmēns, producējis – Jānis Jačmenkins (JJ Lush), miksējis un māsterējis – Pauls Dāvis Megi, teksta autori – Jānis Pētersons un Dagnis Roziņš. Kopējo singla izdošanu nodrošina kompānija “Forte Production”.

Sirsnīgs paldies par palīdzību klipa tapšanā – Jānim Vilgertam, AS “LIDO” par ēdināšanu, ballisuatrakcijas.lv par baļļu, “Hansabuss” par autobusu, “Northern Grip” par apģērbu, “Andrejostas kvartālam” un auss.studio par filmēšanas lokācijām, “Spirits and Wine” par telpām, “BBrental” par filmēšanas tehniku.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit