Skip to content

Grupai “Instrumenti” tapis animēts mūzikas video klips

“Instrumenti” piedāvā jaunu singlu un video “Tu atvēri mani ar nazīti”,  kuru radījusi “Lielā Kristapa” laureāte režisore Krista Burāne un animāciju mākslinieks Toms Burāns.

Stāsta klipa režisore Krista Burāne: “Grupas “Instrumenti” mūziķi pie mums ar animāciju mākslinieku Tomu Burānu atnāca ar ideja par klipa vienu no galvenajiem varoņiem – Sīpoliņu, kurš ar nazīti tika atvērts dziesmas “Hes un tu” klipā. Mums šī ideja ļoti patika un zinot par to, ka tieši Siguldā notiks grupas koncerti, kaut kā ļoti dabiski šķita, ka klipa darbībai ir jābūt saistītai ar Bobsleja un kamaniņu trasi. Savukārt, klipa stāsts veidojās naksnīgi vēsos toņos, rezonējot dzīves pieredzei ar dziesmas tekstu un mūziku. Mums ar Tomu šī ir debija mūzikas video un tāpēc liels prieks par uzticību no “Instrumenti” puses, jo īpaši tāpēc, ka, manuprāt, “Tu atvēri mani ar nazīti” ir ļoti spēcīgs skaņdarbs.”

“Instrumenti” ceturto singlu no pērn decembrī klajā nākušā albuma “Atkala” izdod nepilnas trīs nedēļas pirms vērienīgajiem koncertiem, kas 15., 16. un 17. jūnijā norisināsies Siguldas pilsdrupu estrādē.

Siguldas koncertu programmu “Instrumenti” veido, balstoties uz albuma “Atkala” muzikālo materiālu, taču netrūks arī skaņdarbi no pārējiem grupas albumiem, neaizmirstot publikai iemīļotākās dziesmas.

“Instrumenti” menedžments kopā ar AS “Pasažieru vilciens” radis iespēju nodrošināt īpašu papildus vilciena reisu maršrutā Sigulda-Rīga visas trīs koncerta dienas plkst. 23:45.

Koncerta biļetes vēl nopērkamas www.instrumenti.in, kā arī Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Pieejami īpaši ģimenes biļešu komplekti; ar Siguldas ID kartēm biļetes lētāk. Tāpat, Biļešu Servisā meklējams komplekts “Ieejas biļete 3 personām + “Atkala” CD”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit