Skip to content

Grupai JAUDA jauna dziesma

Laikā, kad vasara kavējas cilvēku atmiņās, kaut arī jau sen ir pagājusi, ir vēl kāda vasara, kuru neviens nevēlas piedzīvot un izbaudīt uz savas ādas – tā ir kodolvasara. Grupa JAUDA ir laidusi klajā jaunu singlu un videoklipu savai jaunajai dziesmai “Kodolvasara”, kas ir pirmais priekšvēstnesis no jaunā studijas albuma.


Dziesmas teksts ir cieši saistīts ar šodienas ģeopolitisko situāciju un mūžsenajām varas kāro cilvēku vērtībām, kuras ir pastāvējušas visā cilvēces vēsturē. Vēsture ir pilna ar liecībām par to, ka varas kārie spēlē savas spēles uz vienkāršās tautas rēķina, kuri dzīvo savas tik dažādās dzīves un arī viņu reakcijas uz notiekošo ir ļoti atšķirīgas.

Savu jaunāko studijas veikumu grupa laiž klajā laikā, kad ir beigusies viņu dalība šovā “X-Faktors”, kur otrajā kārtā nācās zaudēt krēslu, bet tas nekādi nav ietekmējis grupas vēlmi darboties tālāk, jo kā apgalvo grupas dalībnieki, tad šobrīd notiek intensīvs darbs pie jaunā, nu jau trešā, studijas albuma.

Grupa vēlas pateikt paldies visiem, kuri piedalījās video klipa tapšanā, jo tas ir bijis ļoti garš un intensīvs process vesela gada garumā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit