Skip to content

Grupai “Triānas Parks” ir “Vientuļa sala”

Grupa “Triānas Parks” publisko singlu un videoklipu “Vientuļa sala” – priekšvēstnesi 27. oktobrī gaidāmajam EP albumam “Kompozīcijas”.

Dziesma “Vientuļa sala” radās grupas radošajā nometnē, kur tika attīstīta ideja par vienatni un vientulību kā pozitīvu aspektu, kas ne vienmēr, īpaši mūsdienu kultūrā, tā tiek uztverta. Tik pat, cik mums ir nepieciešami citi cilvēki un aktīva socializēšanās, mums vajag arī miera un klusuma brīžus. Tad varam sastapt paši sevi un tikt galā ar dziļākiem un svarīgākajiem jautājumiem, kuriem bieži laika nepaliek, skrienot ikdienas ritenī.  Dziesmas vēstījums ir tiešs un mūziķi cer, ka dziesma būs pozitīva iedvesma atrast savu vientuļo salu, kurā patverties un restartēties.

“Vientuļa sala” videoklipā grupa pirmo reizi izmanto horeogrāfijas elementus, kas Agnesei bija liels izaicinājums. Dejas horeogrāfiju veidoja Ieva Biteniece.

Līdz ar priecīgo vēsti “Triānas Parks” paziņo arī to, ka valstī esošo ierobežojumu dēļ 15. oktobrī kultūrvietā Hanzas Perons plānotais lielkoncerts tiek pārcelts uz 2021. gada 25. martu.  Šajā rudenī “Triānas Parks” ar albuma “11” programmu uzstāsies – 18. oktobrī kultūras centrā “Siguldas Devons”, 23. oktobrī koncertzālē “Valmiera”, 24. oktobrī Skrīveru kultūras centrā. .

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit