Skip to content

Grupas “Audience Killers” debijas albums “Floating Islands”

 Šodien, 20. maijā klajā nāk grupas Audience Killers debijas albums “Floating Islands”. Grupa publicē savu jaunāko video dziesmai “Sounds Like You” un aicina uz albuma prezentācijas koncertu.

Albumā iekļautas 10 jaunas kompozīcijas, kas tapušas grupas nesen izveidotajā studijā “Trii House”, Rīgā. Albumu producējis grupas solists Normunds Petrovs. Miksējis un ierakstījis Reinis Kārkliņš no grupas “Franco Franco”. Albuma ierakstā piedalījušies arī tādi mākslinieki kā Mārtiņš Makreckis (DJ Makree), Normunds Lukša (“The Sound Poets”), Kristaps Ērglis (“Triana Park”) un dziedātāja/aktrise Holly Quin Ankrah no Londonas (dziesmā “We’re Ticking Clocks”). Skaņas pēcapstrādi veicis Deivs Kūlijs (Dave Cooley) no Elysian Masters studijas, Losandželosā. Turklāt pie albuma vizuālā noformējuma strādājusi poļu māksliniece Paulīna Virta (Paulina Wyrt).

“Floating Islands” jau tagad ir pieejams digitālās mūzikas vietnēs iTunes, Spotify u.c. Albumu iespējams iegādāties kompaktdiska un vinila plates formātā mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās Rīgā, kā arī internetā.

Albuma otrajam singlam “Sounds Like You” video tapis sadarbībā ar kanādiešu režisoru Seb McKinnon. Par video tapšanas lokāciju apzināti tika izvēlēta sala Atlantijas okeāna piekrastē- Ņūfaundlenda (Newfoundland). Pats klipa režisors par video izsakās šādi: “Priekš manis video ir par zudušas cerības atjaunošanu. Krišanu un atdzimšanu. Jo visam ir savs laiks un vieta. Dzīvo, smejies un esi brīvs.”

“Audience Killers” jauno albumu prezentēs koncertā jau šo sestdien, 21. maijā klubā “ONE ONE” Šarlotes ielā 18a, Rīgā. Koncerta biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas lētāk: www.bezrindas.lv

“Audience Killers” ir Normunds Petrovs (vokāls, tausti i, ģitāra), Arletta Supe (taustiņi, bekvokāls) un Edgars Oplucāns (bungas) 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit