Skip to content

Grupas “Avots” debijas koncerts Liepājā

“Avots” ir grupa no Rīgas, kas dibināta  2017. gadā. Tajā apvienojušies trīs mūziķi: Emīls Fricis Bogdanovičs (bass), Raitis Kalniņš (bungas) un grupas līderis Egils Leimanis (ģitāra/vokāls), kuram sapnis par grupas izveidi un spēlēšanu tajā ir jau no 13 gadu vecuma. Viņu vienojošais moto ir kopīga un biežāka spēlēšana, jo tā viņi viens otru labāk iepazīst, kas atspoguļojas grupai uzstājoties.

Koncertā būs dzirdama izpildītāju pašu radītā mūzika, kuras skanējums izveidojies, iespaidojoties no blues un rock mūzikas, apvienojot šo žanru enerģiju, dažādību un daudzveidību. Grupa līdz šim ir vairākkārt uzstājusies dažādās vietās Rīgā, priecējot gan savus esošos klausītājus, gan jaunos koncertu apmeklētājus. Un, lai gan viņu kontā šobrīd ir tikai viens ieraksts, kurš vēl tiek lolots un apstrādāts, turpmākie grupas plāni ir apjomīgi, kas sola, ka viņus varēs dzirdēt ar turpmāk.

Ar šo pasākumu liepājniekiem būs iespēja ne tikai iepazīt jaunu grupu “Avots” un viņu izpildīto mūziku, bet arī pavadīt ceturtdienas vakaru draudzīgā un nepiespiestā gaisotnē, apmeklējot dzīvās mūzikas koncertu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit