Skip to content

Grupas “DAGAMBA” lielkoncerts Mežaparka estrādē jau šo sestdien

 Jau šo sestdien 3. jūnijā Mežaparka lielo estrādi pieskandinās klasiskās mūzikas huligāni – grupa “DAGAMBA” grandiozajā brīvdabas lielkoncertā “Bach Against the Machine”, kurā caur mūziku un tehnoloģijām mākslīgais intelekts atdzīvinās Bahu. Ierašanās koncerta teritorijā jau no plkst. 19.00, savukārt grupa “DAGAMBA” uz skatuves kāps plkst. 21.30 

Grupa “DAGAMBA” ir iemantojusi plašu atpazīstamību ar tās unikālajiem mūzikas eksperimentiem, veidojot starpžanru mūzikas stilu, kur apvienojas klasiskā mūzika, pops, roks un cita pasaules mūzika. Grupa allaž pārsteidz ar savu enerģiju un radošajiem risinājumiem – arī šis koncerts nebūs izņēmums. Vairāk nekā divu stundu garajā sēdkoncertā izskanēs grupas jaunā albuma “Bach Against the Machine” pilnā koncerprogramma, gan arī klausītāju jau iemīļotie skaņdarbi. Tāpat arī gaidāmi vairāki muzikāli pārsteigumi un īpašie viesi. Skatītājus sagaida arī neparasts skatuves scenogrāfijas risinājums, kuras vizuālo noformējumu papildinās režisora Roberta Rubīna veidotās video projekcijas, kas tapušas, iesaistot mākslīgo intelektu.

“Bahs mežaparkā – tas ir tāds kā sapņa piepildījums! Šis grupai ir svarīgs un ļoti īpašs koncerts, jo pirmo reizi uzstāties Mežaparkā ar solo koncertu var tikai vienreiz. Nevaram sagaidīt sestdienu, kad satiksimies ar mūsu klausītājiem un svinēsim šo sapni kopā,” teic Valters Pūce, grupas “DAGAMBA” dalībnieks.

Koncertu pulksten 21.00 iesildīs īpašie viesi, kad uz skatuves kāps kontrabasists Staņislavs Judins un džeza dziedātāja Evilena Protektore, uzburot maģisku atmosfēru, kas lieliski piestāv Mežaparka estrādei.

Koncerta organizatori apmeklētājus aicina ierasties savlaicīgi (jau no pulksten 19.00), lai izvairītos no iespējamajām rindām. Ieeja koncertā norisināsies pa 7. vārtiem.

Estrādes teritorijā vairākās zonās būs iespējams ieturēt maltīti, kā arī iegādāties atspirdzinošus un sildošus dzērienus. Fanu teltī būs iespējams iegādāties grupas jauno albumu un citu atribūtiku. Norēķini būs pieejami ar norēķinu kartēm un skaidru naudu. 

Par albumu “Bach Against the Machine”

Tas ir jau sestais grupas studijas albums, kas sevī ietver astoņas instrumentālas kompozīcijas. Katrs skaņdarbs ir veidots kā grāmatas nodaļa, kuras kopā veido vienotu stāstu. Tas ir stāsts, kurā tiek pretnostatītas divas pasaules, kas sadzīvo līdzās. Par tehnoloģijām, kas ielauzušās mūsu ikdienās, pārņem mūsu maņas un prātus, par netaisnībām, par varas alkām, kas notrulina. Vienlaikus tam pretim stāv pirmatnējais, patiesais un labestīgais, bez kā nenotiktu virzība uz priekšu. Caur spēcīgām aranžijām, atpazīstamiem mūzikas fragmentiem albums ved cauri gadsimtiem un atšķirīgajām pasaulēm, kuras krustojoties rada jauno pasauli.

Biļetes ir iespējams iegādāties “Biļešu Servisa” kasēs un mājaslapā www.bilesuserviss.lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit