Skip to content

GRUPAS “INDYGO” JAUNAIS SINGLS JEB BĒGŠANA NO IKDIENAS VAJADZĪBĀM

Grupas vokālists un teju visu dziesmu tekstu autors Mārtiņš Vaters: “Jaunais singls “Bēglis” ir kā tiešs atspoguļojums par bēgšanu no ikdienas vajadzībām un pienākumiem. Ir jāprot priecāties par visu, ja nesanāk – jāmācās!” 

Agrā pavasarī grupa devās uz Žocenes mežiem pie Rojas, kur tapa darba versija jaunajam albumam. Dziesma ierakstīta, miksēta “Sound Division Studios”, turpinot veiksmīgo sadarbību ar skaņu inženieri Gati Zaķi, kas izveidojusies grupas otrā studijas albuma “Decoy” ieraksta laikā. Albums pabeigts ASV studijā “New Alliance East”. Īpašu skanējumu jaunajam albuma piešķir sadarbība ar slaveno pasaules ģitāru zīmolu “Fender”. 

“Stars” tiks izdots jau septembra sākumā – sākotnēji straumēšanas portālos, pēc tam kompaktdiskā un arī īstu melomānu tik iecienītajā vinila formātā. Šovasar grupa uzstāsies Liepājas “Summer Sound” festivālā,  Limbažu pilsētas svētkos, kā arī citos brīvdabas pasākumos.

Grupas sastāvā kopš tās pirmsākumiem ir Mārtiņš Vaters (balss) un Jānis Volkinšteins (ģitāra). Vēlāk grupai pievienojās arī Mārtiņš Leja (basģitāra) un Miks Riekstiņš (sitaminstrumenti).

Bēglis by Indygo

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit