Skip to content

GRUPAS “RYGA” SINGLS GIVE ME YOUR LOVE IEKĻŪST GRAMMY BALVAS BALSOŠANAS PIRMAJĀ KĀRTĀ.

Pirmo reizi pasaules prestižākās mūzikas balvas GRAMMY 58 gadu garajā vēsturē, beidzot arī Latvijā radītās populārās mūzikas izpildītāji var pretendēt uz iekļūšanu nominācijās.

Šogad šai balvai pavisam tika pieteikts 21 000 ASV izdotu ierakstu no visas pasaules.  Šogad pirmo reizi iespēju iesniegt ierakstus ieguva arī kompānija “Mikrofona ieraksti”. Cita starpā tika iesniegts arī Mārča Judža grupas “RYGA”, kopīgi ar amerikāņu dziedātāju Corey Andrew ierakstīto dziesma “Give Me Your Love”, kas tagad līdzās ar citiem 239 ierakstiem ir oficiāli kvalificējušies balsojuma pirmajai kārtai kategorijā “Best Dance Recording”. 

Šobrīd dziesma cīnās par Akadēmijas balsstiesīgo biedru balsīm, lai iekļūtu starp pieciem nominētajiem, kuru vārdi tiks paziņoti decembra sākumā. Konkurence ir iespaidīga, jo starp 239 ierakstiem ir arī tādi vārdi, kā The Chemical Brothers, The Prodigy, Royksopp Feat. Robyn, Tiesto, Paul van Dyk, Armin Van Buuren un citi šī žanra smagsvari ar saviem pasaules mēroga hitiem. Pilnu pirmajā kārtā iekļuvušo dziesmu sarakstu publicēt neatļauj Akadēmijas balsojuma noteikumi. No visiem MicRec iesniegtajiem ierakstiem vēl 2 Latvijas izpildītāju ieraksti ir iekļuvuši pirmajā balsojuma kārtā citās kategorijās.

“RYGA” dziesmas oriģinālā versija ir producēta studijā “Labo ierakstu studija” sadarbībā ar producentu Jāni Kalvi.  Singlu “Give Me Your Love” MicRec izdeva šī gada jūnijā un pateicoties kompānijas “Kings Of Spins” promocijai, tas ir ticis atskaņots ne vien Latvijā, bet arī Skandināvijas, Vācijas, Polijas, Ukrainas, Dānijas, Holandes, Anglijas kā arī ASV klubos un radio stacijās. Lielākā daļa no šīm radio stacijām darbojas gan tikai interneta vidē. Singla oriģinālā versija tika publicēta vienlaicīgi ar tā remiksiem, kurus veidojuši, pašlaik Malaizijā rezidējošais producents XYPO (Jānis Dzenis) un Rīgas dīdžejs un producents Rodion Gordin. Šobrīd vislielāko atsaucību kanālā YouTube izpelnījies producenta XYPO veidotais kluba remikss, kurš ir sasniedzis jau gandrīz 100 000 skatījumu jeb klausījumu.  

Dziesmas autors Mārcis Judzis: “Reiz kāds Latvijas izdevējs man teica, ka katra mūziķa sapnis ir iegūt Grammy. Mēs abi pasmaidījām un turpinājām darbu pie dziesmas “TITS” virzīšanas ārpus LV robežām. Kādu dienu man ienāca prātā uzrakstīt dziesmu par divu bērnu mīlestību, jo tie kas ir vecāki, zina, cik tas ir traki, kad atnāk mājās bērns no bērnu dārza un paziņo, ka viņš ļoti mīl savu bērnudārza biedru!  Tā pirmā, nevainīgā, beznosacījumu mīlestība cilvēka mūžā ir vispatiesākā! Dziesma “Give Me Your Love” ir tieši par to! Kad uzzināju, ka esam iekļuvuši Grammy atlasē līdzās The Prodigy, Royksopp un David Guetta, es to no sākuma neaptvēru.  Protams, bija neviltots prieks un pat kāda prieka asara arī.  Tas tikai apliecina, ka šajā dzīvē viss ir iespējams.”

Šonedēļ grupa “RYGA” uzsāk savu Latvijas klubu turneju “Balts koks” un būs sastopami sekojošās vietās:

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit