Skip to content

Guntars Račs un “Rīgas Doma zēnu koris” vienojas kopīgā dziesmā

12.augustā “Dzintaru koncetrtzālē” notiks mūziķa un dziesmu autora Guntara Rača autorvakars “365”. Koncerta pirmajā daļā izskanēs vairākas jaunas dziesmas, kuru pamatā ir dzejoļi no populārajām Rača grāmatām “365”. Viena no jaunajām dziesmām būs “Maijpuķīte”, kuras pamatā ir 5. jūnija dzejolis no grāmatu sērijas trešās daļas. Arī dziesmas melodiju šoreiz rakstījis Guntars pats. Kora partijas aranžējis Rūdolfs Bērtiņš, ierakstā piedalījās “Rīgas Doma zēnu koris” ar tā vadītāju diriģentu Mārtiņu Klišānu. Ierakstu producēja Gints Stankevičs.

Guntars Račs: “Dziesma ir par ticību saviem spēkiem. Par tādu ticību, kas kļūst par tavu galveno ieroci cīņā, aistāvot savu Dzimteni. Šī ir mūsu atbalsta dziesma drosmīgajai un pašaizliedzīgajai ukraiņu tautai un tās varoņiem.

Gaidāmā autorvakara “365” pirmajā daļā uzstāsies grupa “Saldās sejas”, jau pieminētais “Rīgas Doma zēnu koris”, jaunas Maestro dziesmas no tikko izdotā albuma “Glezna” izpildīs Mārtiņš Kanters, piedalīsies Maestro jaunā favorīte Paula Saija un grupas “Saldās sejas” solisti.

Koncertā skanēs vēl vairākas pilnīgi jaunas, paša Guntara rakstītas un izpildītas dziesmas, tostarp arī iepriekšējo solo dziesmu “Mazs putniņš”.

“Mazs putniņš” (Teksta video)

* * *
Turies, turies, baltais ziediņ
Neļauj ēnām sevi liekt
Tu jau vari, tu jau proti
Tumsu nost no pleciem triekt

Rīts ar saules dzīpariņiem
Ataust nežēlīgi maigs
Turies, turies, maijpuķīte
Šis ir tavu ziedu laiks

5. jūnijs

Dziesmas “Maijpuķīte” teksta video veidoja Dween Production

Klausies vai lejupielādē dziesmu “Maijpuķīte”: https://orcd.co/maijpukite
Uz tikšanos 12. augustā “Dzintaru koncertzālē”!

Biļetes biļešu “Paradīzes kasēs” un internetā: https://bit.ly/3a7RPPU

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit